7 RÄIGET KOHTINGUÄMBRIT: sa ei usu, mida need naised on läbi elanud!

Kes meist ei oleks kogenud mõnda meeldejäävalt humoorikat seika kohtingust või potentsiaalsest silmarõõmust? Seitse naist jagasid räigelt absurdseid juhtumeid, mille osaliseks nad kohtingul langesid.

1. Kuti korterikaaslane jooksis karjudes tema tuppa sisse ning süüdistas mind, et ma olevat hiilinud tüübi magamistuppa ja varastanud ära tema narkootikumid. Otse loomulikult polnud ma midagi seesugust teinud. Kaaslane hakkas korterikaaslase peale karjuma ning asi kiskus üsna koledaks. Me pole sellest saati omavahel suhelnud.

2. Ta pakkus teiseks kohtinguks välja mõtte minna kirikusse ja seejärel lõunale. Pühakojas istus ta minust kuus rida eespool ning sööma minnes liitusid meiega kirikuisa oma abikaasa ja kolme lapsega. Kuulasin terve lõuna vältel moraali, kuidas olla asjalik ja tubli naine oma tulevasele kaasale.

3. Ta tuli minuga õhtul koju kaasa ning lahkus hommikul. Kui ma üles ärkasin ja duši alla läksin, märkasin, et kõik minu rätikud olid sahtlis märjad ja tilkusid uriinist. Ta oli mu sahtlisse pissinud!

4. Kohtingu vältel tuli välja, et tal on laps. Mõne aja möödudes lisas ta, et on tegelikult kümme aastat vanem, kui ta mulle esialgu väitnud oli. Õhtusöögi lõppedes ütles, et ta on ka endiselt abielus.

5. Ütlesin kutile juba varakult, et ma lonkan ühest jalast ning kasutan karku. Kui me lõpuks reaalselt kohtusime, karjus ta kõva häälega: „SA EI ÖELNUD MULLE, ET SA OLED PUUDEGA!“ ning jalutas minema. Õnneks leidsin ma endale üsna pea parema mehe, kellega olen tänaseni koos.

6. Ma olin oma õdedega restoranis, kui minu juurde jalutas noormees ja kutsus välja. Teisel kohtingul ütles ta, et mina polnud tegelikult see tüdruk, keda ta tahtis välja kutsuda. Ta jahtis mu nooremat õde…

7. Ta jäi meie kohtingule rohkem kui tunni hiljaks. Tema vabandus oli see, et ta olevat onaneerides magama jäänud. Kohtingu lõppedes tahtis ta, et ma temaga ta hotellituppa läheks. Kui ma keeldusin, siis ta vihastas ja ütles, et see läks talle maksma 250 eurot ja ma olen talle ühe oraalseksi võlgu.