7 seksikat nippi voodielu värskenda-miseks

17 kommentaari
7 seksikat nippi voodielu värskenda-miseks

Millal kogesid viimati meeliülendavat seksi? Kui ei mäleta, siis alljärgnevate nippide abil saad seda taas kogeda…    

Millal kogesid viimati meeliülendavat seksi? Kui ei mäleta, siis alljärgnevate nippide abil saad seda taas kogeda…

 

1. Avastage uusi erogeenseid tsoone. Jaapanlased uskusid, et stimuleerides nabaalust piirkonda ehk tanzenit, vallandub kehas seksuaalne energia. Et seda punkti üles leida, tuleb lamavas asendis tõmmata mõtteline joon naba ja suguelundite vahele. Tanzen jääb täpselt keskele. Palu oma partneril seda kohta kergelt vajutada.

2. Suudelge teineteist mõnda uude kohta. Proovi näiteks tundlikku kõrvatagust piirkonda või põlveõnnalt. Usu, ka üksainus uus eelmängu element annab seksile uue hingamise.

3. Lindistage oma kirehekti ning kuulake lindistust järgmise eelmängu taustaks.

4. Piserda oma kõhu alaosale parfüümi. Arvatakse, et seal mõjub aroom palju tugevama afrodisiaakumina kui käerandmetel. Mida rohkem inimene erutub, seda rohkem tulvab sellesse piirkonda verd, kuumutades keha ning vallandades lõhnanoodid. Proovige ka teisi erootiliselt mõjuvaid lõhnu nagu aplelsin, kaneel või maasikas.

5. Seksige seotud kätega. Kui kumbki teist ei saa käsi kasutada, avastate uusi piirkondi, mille olemasolust te varem teadlikud ei olnudki.

6. Enne oraalseksi joo ära tassike teed. Teie suu on palju soojem kui tavaliselt ning mõjub seetõttu turvaliselt ja erutavalt.

7. Nii nagu võib erutada kuum, erutab ka külm – pane oma partnerile jääkuubik suhu, rüüpa ise kuuma jooki ja suudle teda. Nautige kahe äärmusliku temperatuuri kohtumist.

 

allikas: T. Fleke “Exotic Massage for Lovers”

 

Triin Tisler

 

Sarnased artiklid