8 KÕIGE NÕMEDAMAT ASJA, mida mehed naistele teha saavad

Sa armastad oma meest, aga mõnikord võib ta su päris närvi ajada. Üks on kindel - tema käitumine mõjutab suuremal või väiksemal määral sinu emotsioone. Ühel hetkel võib ta olla maailma kõige armastusväärsem inimene, aga juba järgmisel teeb ta midagi, mis sulle tõsiselt haiget teeb. Siin on kaheksa kõige nõmedamat asja, mida üks mees oma naisele teha saab. 


Sa armastad oma meest, aga mõnikord võib ta su päris närvi ajada. Üks on kindel – tema käitumine mõjutab suuremal või väiksemal määral sinu emotsioone. Ühel hetkel võib ta olla maailma kõige armastusväärsem inimene, aga juba järgmisel teeb ta midagi, mis sulle tõsiselt haiget teeb. Siin on kaheksa kõige nõmedamat asja, mida üks mees oma naisele teha saab. 

1. Tal on kohutavalt suur ego. 

Oled kunagi mõelnud, miks meestele ei meeldi etteantud juhiseid järgida, vaid nad soovivad hoopis iga hinna eest pildi iseseisvalt kokku panna? Vastus on lihtne – tal on ilmatu suur ego! Egoistidest mehed teevad naistele iseend esikohale seades alatasa haiget. Tõeline mees suudab oma ego taltsutada. 

2. Tal on valikuline mälu. 

Mehed suudavad mäletada iga jalgpalluri nime ja särginumbrit, aga tähtpäevade meelespidamisega on neil suuri raskusi. 

3. Ta sööb silmadega võõraid naisi. 

Meestele meeldivad rinnad ja nad armastavad neid ihaldava pilguga isegi siis vaadata, kui tegemist pole partneri rinnapartiiga. Kõige julmemas olukorras vaatab mees teiste naiste rindu isegi siis, kui kallim parasjagu tema kõrval istub. 

4. Ta on omandihimuline. 

Kuskohast mehed küll oma ebakindluse saanud on? Nad süüdistavad naisi armukadeduses, aga jätavad mainimata, et kui mõni mees nende naisele tähelepanu pöörab, siis muutuvad nad ise veel armukadedamateks! 

5. Ta on silmakirjalik.

Siis, kui mees on vallaline, meeldivad talle kõige lahedamad ja vabameelsemad naised, aga kui on vaja naist võtma hakata, siis hakatakse partneris äkitselt hoopis teistsuguseid omadusi otsima. Mida te siis tegelikult tahate? 

6. Ta on liiga hoolitsev. 

Mees, kes helistab sulle iga 15 minuti tagant lihtsalt selleks, et sinu heaolus kindel olla. Ühel hetkel muutub algselt armsana tunduv maneer kohutavalt tüütuks. Need mehed ei saaks justkui üldse aru, et sul oli ka enne teda elu ning sa saad ka ilma valvurita väga hästi hakkama!

7. Ta tahab kõike ise teha. 

Muidugi on tore, kui mees koduseid parandustöid teha oskab ning ei pista kruvikeerajat nähes jooksu, aga kuskil on piirid! Mõned mehed neid piire kahjuks ei tunnista ja nemad teevad oma tegudega pigem kahju kui kasu. Nad arvavad, et on sündinud elektrikud, maalrid, torumehed ja raamatupidajad. 

8. Ta ei tunnista emotsioone. 

Osad mehed arvavad, et tunded ja emotsioonid on märk nõrkusest. See on väga vale suhtumine – tegelikult on hoopis vastupidi! 

indiatimes.com