8 MÄRKI, ET TA ON voodis imeline

8 MÄRKI, ET TA ON voodis imeline

Kas sa oled kunagi vaadanud enda meestuttavat ja mõelnud, milline ta voodis oleks? Sa võid küll arvata, et see meela naeratusega tõmmu sõstrasilm viiks su voodis ilmselt taevasse, kuid reaalsuses ei pruugi iga sarmikas kutt seda teha. Kuigi see teooria pole 100% lollikindel, on siiski võimalik teatud märkide järgi aru saada, milline mees ta voodis tegelikult on.

Kas sa oled kunagi vaadanud oma meestuttavat ja mõelnud, milline ta voodis oleks? Sa võid küll arvata, et see meela naeratusega tõmmu sõstrasilm viiks su voodis ilmselt taevasse, kuid reaalsuses ei pruugi iga sarmikas kutt seda teha. Kuigi see teooria pole 100% lollikindel, on siiski võimalik teatud märkide järgi aru saada, milline mees ta voodis tegelikult on.

Ta ei avalda liialt survet
Kui ta püüab meeleheitlikult sulle külje alla pugeda, ei ole see hea märk. Ilmselt on ta voodis väga isekas ja võib sinuga linade alla jõudmiseks valetada nii, et suu suitseb. Kui ta võtab asja rahulikult ja suudab sind samm-sammult end tahetuna tundma panna, on tegemist tõelise džentelmeniga.

Ta küsib, mis sulle meeldib
Hea seks on see, kui ta võtab arvesse sinu tundeid ja soovib sind end hästi tundma panna. Kui ta küsib sinu veidruste, salasoovide ja piiride kohta, on see hea märk, et ta on voodis väga hea. Või vähemalt ta püüab…

Ta ei praali
Kui ta uhkustab igaühe ees, kui paljusid ta on vallutanud, on tegemist mühakaga. Tal ei ole ilmselt oma voodikaaslasega mingit emotsionaalset sidet ja ta on seal vaid selleks, et asi ära teha. Sellistest meestest hoia eemale!

Ta on seksiteemadel rahulik
Kui ta püüab pidevalt midagi tõestada ja tahab meeleheitlikult muljet jätta, et ta on väga hea, siis ta ilmselt seda ei ole. Rahulik suhtumine on aga väga hea märk.

Ta hoolitseb enda eest
Seks nõuab vastupidavust ja selleks on vaja veidike tugevust! Mees, kes on 20 aastat diivanil istunud, ei suuda sulle kunagi pakkuda sama, mis aktiivne noormees, kellel on terves kehas terve vaim.

Ta oskab tantsida
See, kuidas mees tantsib, võib sulle nii mõndagi tema voodielu kohta öelda. Ja isegi kui ta väga hästi ei tantsi, näitab püüdminegi seda, et ta armastab lõbutseda ja ei häbene oma keha.

Tal on hea silmside
Mees, kes voodis sulle silma ei vaata, tekitab sinus tunde, nagu oleksid vaid mänguasi. Intensiivne silmside teeb seksi intensiivseks ja paneb su justkui sulama.

Ta teeb sulle komplimente
Kui ta teeb sulle tõesti siiraid komplimente ja märkab väikeseid armsaid asju, mida teed, tunned end nagu miljon eurot. Ja tihti on nii, et ta suudab seda ka voodis…

Allikas: Bustle.com