8 MÄRKI, et teil on aeg lahku minna

Ehk oled juba pikemat aega mõelnud, kas oled suhtes, kus sa ikka päriselt olla tahaksid? Ehk on teil erimeelsuseid, millest mööda vaadata pole kuidagi võimalik? Ehk on üks teist kallimat petnud? Ehk soovite te lihtsalt elult erinevaid asju? Ehk olete vaid lahku kasvanud ja kirelõõm on kadunud? Ehk, ehk ja ehk?!

Aga kuidas teada, et suhte parandamine ja üritamine pole enam piisav? Eriti veel siis, kui õigupoolest nagu miski ei ole valesti, aga ei tundu enam ka õigena. Kas sellisest suhtest on mõistlik lahkuda? Siin on kaheksa märki sellest, mis suhteekspertide sõnul viitavad sellele, et teie suhe on lõppemas. 

Kui nii mõnigi punkt tuleb tuttav ette, kuid soovid oma suhte nimel veel võidelda, võib siinkohal olla suurepärane viis asjadesse sekkuda või tõdeda, et lahkuminek teeb teile kummalegi vaid head.

1. Te tülitsete kõige üle

Riidlemine kuulub inimsuhete juurde. Paarid ja suhted on erinevad. Mõned paarid lihtsad riidlevad rohkem kui teised, kuid see ei muuda veel suhet halvaks. Kuid kui tülitsemine on lõputu ning väsitab, võib tegu olla millegi muu kui armastajate erimeelsustega. Eriti veel siis, kui tülitsete iga pisiasja üle.

2. Veedad tööl kauem aega

Kui kodu ning seal ootav inimene ei tekita sinus soovi kiiremini töölt ära pääseda, peaks aja maha võtma ning mõtlema, miks see nii on.

3. Kallima kõik omadused ajavad sind närvi

Kas sinu arvates oli enne nii armas, kuidas kallim aeg-ajalt külmkapi ukse lahti unustas? Kas tema mingi harjumus pani sind kunagi naerma? Nüüd aga hoiad ennast tagasi, et partnerile mitte nähvata? Kui kõik kallima omadused ajavad sind närvi, võib see olla märk, et olete lahku kasvamas.

4. Mõtled põhjuseid välja, miks mitte seksida

Suhte alguses ei suudeta kallimast näppe eemale hoida. Kui aga suhe muutub tõsisemaks, mahub mõttesse ka muud kui pelgalt seks. Kui aga avastad end tihtipeale mõtlemast, kuidas seksi vältida annaks, on miski valesti. 

5. Räägid oma muredest vaid sõpradele

Sõbrad on tähtsad. Hea suhe ei tähenda seda, et alati peaks ninapidi koos olema. Aga kui veedad kogu oma vaba aja sõpradega ning jagad oma muresid ja rõõme vaid nendega, siis ilmselgelt pole kodus kõik korras.

6. Flirdid teistega

See, kui su elus on keegi eriline, ei tähenda, et väikeseid silmarõõme ei tohiks olla. Aga kui flirdid kogu aeg teistega, ei saa sa ehk suhtelt seda, mida sul vaja on.

7. Sa ei arvesta kallimaga

Koos elamine tähendab seda, et teinekord peab tegema ka asju, mida teha ei taha. Olgu siis tegu nõude pesemise või koeraga jalutamisega, et kallim saaks magada. Kui märkad, et sa pole enam teise jaoks nõus ebameeldivaid asju tegema, võib olla, et sa ei taha sellesse suhtesse enam panustada.

8. Sa ei näe ühist tulevikku

Mõtle oma tuleviku peale. Kus sa näed ennast 20 aasta pärast? Millist elu sooviksid siis elada? Kas näed ennast koos praeguse kallimaga? Kui sa ei näe ühist tulevikku, võib juhtuda, et seda polegi. 

 

allikas: Women’s Health