8 nippi suurepäraseks suuseksiks

Hea suuseks tundub paljudele naistele saavutamatu kõrgus - kõik näib nii keeruline! Siin on paar vihjet, mis meestele selle juures eriti meeldib.

Hea suuseks tundub paljudele naistele saavutamatu kõrgus – kõik näib nii keeruline! Siin on paar vihjet, mis meestele selle juures eriti meeldib.

Kasuta libestit
Libesti on sujuva suuseksi eelduseks, kuid alati ei pea kasutama originaaltoodet. Paljud mehed kinnitavad, et eriti erutavalt mõjub, kui naised kasutavad selleks oma sülge. Võib küll tunduda nagu pornofilmist pärit klišee, aga toimib hästi. “Muidugi on see natuke räpane, aga heas mõttes,” ütleb 34aastane Carter.

Muuda tempot
Hea suuseks on etteaimamatu, vahelduva tempo ja võtetega. Kasuta nii huuli kui ka keelt, tee seda vaheldumisi. 

Pea pausi
On täiesti loomulik ja loogiline, et su suu ja lõug väsivad. See ei ole midagi, mille pärast piinlikust tunda. Tee väike paus ja hellita meest muul moel. “Mulle meeldib, kui naine näksab mu reite sisekülgi,” annab hea vihje 34aastane Ed.

Näita paljast nahka
“Mulle meeldib, kui naine särgi seljast võtab. Tema paljas nahk minu reite vastas on täielik turn-on,” räägib 30aastane Cooper. 

Tee häält
Meestele meeldib tajuda, et oled hingega asja juures, nii et veidi häält ei tee paha. “Oigamine ei ole ainult erutav kuulda, suuseksi ajal tekitab see ka mõnusaid vibratsioone,” ütleb 28aastane Ercan.

Vaata talle otsa
See, et mehe ees põlvitad, ei tähenda, et pead täiesti märkamatu olema. Vastupidi, vaata mehele aeg-ajalt otsa. “See on nii erutav, kui naine samal ajal silma vaatab!” kinnitab 30aastane Scott.

Keskendu erogeensetele punktidele
29aastane Chris räägib, et üks tundlikumaid kohti on see, kus peenis puutub kokku reie siseküljega. Püüa seda piirkonda masseerida ja lisanauding on tagatud. 

Ära liiga vara lõpeta
Ära peata kogu tegevust kohe, kui mees ütleb, et on lõpetamas. Mida jõulisemalt (samas siiski ettevaatlikult, eks ole!) mehele siis lähened, seda suurem on lõppnauding. 

Allikas: Glamour.com
Buduaar.ee