8 põhjust, miks lõpetada eksiga suhtlemine

8 põhjust, miks lõpetada eksiga suhtlemine

Kuigi suhe võib lõppeda üleöö, siis tundeid nii kiirelt ei kustuta. Endisest kutist hoolimine võib viia sõgeda käitumiseni, millest on raske lahti saada.

Kuigi suhe võib lõppeda üleöö, siis tundeid nii kiirelt ei kustuta. Endisest kutist hoolimine võib viia sõgeda käitumiseni, millest on raske lahti saada.

Siin on aga kaheksa põhjust, miks sa kohe praegu peaksid oma eksiga suhtlemise lõpetama.

Nostalgia on tore vaid väikestes kogustes. Näiteks on tore käia kooli kokkutulekutel, et vanu klassiruume ja -kaaslasi näha, kuid iga päev kooli ümber tiirutades jätad endast kahtlase mulje. Sama kehtib su endiste suhete kohta.

Sa pidurdad iseennast. OK, sa ei peagi kohe pea ees uude suhtesse hüppama, aga kui sa kunagi tulevikus veel üleüldse mingit romanssi soovid, siis lõpeta eksile helistamine. Sa ripud tema küljes ega ole avatud uutele võimalustele. 

Nutmine ajab näo paiste. Teised märkavad su pisaraid ja nahale sellega teenet ei tee. Endise poiss-sõbraga suhtlemine lõppeb 73% juhtudest pisaratega.

Teist ei saa enam paari. Jah, sul on küll ühed tuttavad, kes läksid lahku, said siis kokku, abiellusid ja kasvatavad nüüd viit last. Aga see on erand ja suure tõenäosusega oled sina reegel. Isegi, kui te saate uuesti kokku, on tõenäosus, et suhe taas lõppeb, üsna suur.

Sa võid lõpetada Twitteris. Jah, seal on feed, kuhu ekside üle irvitajad saavad postitada meeleheitlikke sõnumeid, mis neile saadetud on. Ole ettevaatlik!

Sa väärid parimat. Sinu ümber peaks olema inimesed, kes sind õnnelikuks teevad. Kui su eks sind haavas, tuletab temaga suhtlemine meelde peamiselt vaid halba. Kui sina ta maha jätsid, pidi selleks ju põhjus olema. Igal juhul – lõpeta ära.

Lõpeta enda piinamine. Me kõik oleme kunagi kas või süüa tehes käe kõrvetanud. See teeb tükk aega haiget ja paraneb aeglaselt. Kas keegi meist läheb hiljem vabatahtlikult proovima, kas tuline pann uuesti haiget teeb? Aga miks sa siis eksiga just niimoodi käitud? See on valus ja parim, mida ülesaamiseks teha saad, on lõpetada suhtlemine.

Allikas: Glamour.com