8 põhjust, miks vallalised magavad suurepäraselt

4 kommentaari
8 põhjust, miks vallalised magavad suurepäraselt

Võib-olla vallaline olla polegi nii halb – magada saad tõenäoliselt igal juhul hulga paremini kui suhtes olles.

Võib-olla vallaline olla polegi nii halb – magada saad tõenäoliselt igal juhul hulga paremini kui suhtes olles.

Aknakatteid tootev firma DirectBlinds korraldas oma kodulehel küsitluse ja selgus, et paarisuhe võib unele üsna hävitavalt mõjuda, sest tekib palju probleeme, millega vallaline naine tegelema ei pea.

Suhteproleemid
Sul lihtsaslt pole neid! Sa ei pea uinumise eel ketrama peas päeva viimast tüli, ignoreerides ütlust, et tüliga voodisse ei minda. Sa ei pea kahetsema mõnd ülekohtust lauset, mille vaidluse käigus partnerile viskasid. Sa ei pea analüüsima, miks tema nii imelikult käitus ja sind SELLISE pilguga vaatas. Sa lähed lihtsalt magama.

Kõik muud probleemid
Kui lased teise inimese oma ellu, muretsed paratamatult kaasa kõiges, mis temaga seotud. Äkki ta kaotab töö? Äkki ta ei leia tööd? Kas ta aitab majapidamiskohustusi jagada? Kas ta petab sind? Kas ta aitab lapsi kasvatada? Ja nii edasi. Üksi elades ei pea sa ühegagi neist oma pead vaevama.

Norskamine
Kui elad üksi, ei sega sind kellegi norskamine. Vähe sellest – sa võid ise see norskaja olla ja kellelgi pole sellega probleeme.
Samuti ei räägi keegi unes, kõik on vaikne ja rahulik. 

Tekisõda
Terve voodi on sinu päralt. Mitte keegi ei rebi tekki, keegi ei konkureeri patjade pärast. Muretse endale ekstralai voodi ja ela nagu boss. 

Uneaeg
Sa võid minna voodisse täpselt siis kui ise tahad. Sa ei pea kedagi pubist ootama muretsedes, et äkki on ta ennast silmini täis joonud ja lämbub kusagil oma oksesse. Või on keegi ta vaeseomaks peksnud.
Samuti pole sa kohustatud varakult voodisse pugema, sest mehel on homme tähtis päev ja ta ei saa uinuda, kui sa tema kõrval pole. Keegi ei lohista sind puhkepäeva hommikul voodist välja, et minna lennujaama tädipoega Austraaliasse saatma. 

Seksiga tüütamine
Kui oled surmani väsinud ja tahaksid ainult magada, ei tüüta keegi sind oma seksimangumisega. Keegi ei topi oma jalgu sinu omade vahele ega ürita olla eriti meelas samal momendil, kui sa ära kustud. 

Nii palju ruumi!
Sa võid viskuda käed-jalad laiali ristseliti voodisse ja magada seal hommikuni – MITTE KEEGI ei käsi sul poole öö pealt koomale tõmmata!

Kui juhtud seda lugedes olema paarisuhtes ja tunned teravat kadedust, ära muretse – veel 60ndatel magasid paljud paarid just samadel põhjustel eraldi voodites. 

 

Allikas: FemaleFirst

 

Buduaar.ee