8 teineteisele lähendavat viisi seksimiseks

Seksida saab kiirelt ja kergelt, pikalt ja põhjalikult, kuumalt ja kõvasti, kuid mõned armastuse jagamise võimalused lähendavad partnereid teineteisele kirjeldamatult. 

Seksida saab kiirelt ja kergelt, pikalt ja põhjalikult, kuumalt ja kõvasti, kuid mõned armastuse jagamise võimalused lähendavad partnereid teineteisele kirjeldamatult. 

Siin on mõned variandid.

Jätke tuled põlema
Kui te teineteisele halastamatus valguses endiselt atraktiivsed tundute, siis saate aru, mida tõeline lähedus ja ühtekuuluvustunne tähendab. Vot see on intiimsus!

Südaöine seks
Ärata oma partner kell neli hommikul ja ära lase tal virisedes  uuesti magama jääda. Sellest saab unustamatu seksikogemus!

Proovige midagi uut
Uued olukorrad muudavad meid haavatavaks ja närviliseks, aga katsetage voodis midagi, mida te veel proovinud ei ole. Mõne uue poosi või vidina katsetamine ja toimimasaamine lähendab teid kirjeldamatult.

Väga mugav seks
Te olete juba pikalt koos olnud, tunnete teineteist põhjalikult ja teate, mida seksilt oodata. Nüüd nautige sellest iga minutit, sest siis saab sellest väga mugavast ja tuttavast seksist ka üks suurepärasemaid – tiimitöö ju!

Täielikus vaikuses
Kui te olete sunnitud täielikus vaikuses seksima (sest kõrvaltoas magavad lapsed või te olete vanematel külas), olete sunnitud ühtlasi õppima teineteisega suhtlema ilma ühtki sõna vahetamata.

Kehvasti lõppev seks
Jalakramp. Voodist maha kukkumine. Probleem erektsiooniga. Selliseid asju juhtub ja need on kohutavalt piinlikud, aga kui te olete punastanud ja naernud ja sellest üle saanud, olete te lähedasemad kui varem.

Kogu päeva kestev seks
Mitte sõna otseses mõttes. Selleks pole keegi võimeline. Aga võtke endale üks pühapäev, vedelege voodis, magage, vaadake telekat, musitage, jutustage, sööge snäkke ja seksige-seksige-seksige. Kordi päeva jooksul. See viib teie suhte hoopis uuele tasandile kui harjumuspärane “valmis, riided selga ja nägemist”-suhtumine.

Lihtsalt esimene kord
Seda polegi võimalik täpselt kirjeldada, millise mõõtme annab suhtele see, kui olete esimest korda seksinud. Läbi selle õpite teineteist tundma nii nagu seda ainult seksides teha saab. Ja see on üks suurepärane õppetund!