9 MÄRKI, ET SA EI abiellu kunagi

9 MÄRKI, ET SA EI abiellu kunagi

Enamus inimesi eeldavad, et igaühe südamesooviks on leida enda kõrvale hingesugulane, kellega abielluda ja igavesti koos olla. Ometi ei ole abielu kõigi jaoks, ning kui sa oled endalt vahel küsinud, kas see on see, mida soovid, võiksid ehk näha neid märkidena sellest, et sa lihtsalt ei olegi abielluja tüüp. Millised on need märgid, mis ütlevad, et sa ei abiellu ilmselt kunagi?

Enamik inimesi eeldab, et igaühe südamesooviks on leida enda kõrvale hingesugulane, kellega abielluda ja igavesti koos olla. Ometi ei ole abielu kõigi jaoks ning kui sa oled endalt vahel küsinud, kas see on see, mida soovid, võiksid ehk näha seda märgina sellest, et sa lihtsalt ei olegi abielluja tüüp. Millised on need märgid, mis ütlevad, et sa ei abiellu ilmselt kunagi?

Enda pikaajaline sidumine millegi või kellegagi ei huvita sind

Mõned meist ei suuda pühenduda isegi dieedile või näiteks ühele korterile, kuhu püsima võiks jääda, rääkimata ühest inimesest – ja see on täiesti normaalne. Kui oled juba piisavalt monogaamseid suhteid praktiseerinud ja tunned, et see ei ole see, mida soovid, on see ilmselge märk sellest, et sa pole abieluks valmis. Vähemalt veel.

Sul on tõsised usaldusprobleemid

Isegi sõprussuhted nõuavad teatud usaldust. Kui sa ei suuda inimesi piisavalt usaldada, ei ole sa kindlasti abieluks valmis. Ehk oleks aeg enda ebakindluse kallal tööd teha, sest isegi kui sa kunagi ei abiellu, ei too su ebakindlus sulle kuidagi kasu.

Sa elad ja oled ainult enda jaoks
Kuigi igaüks peab enda eest seisma, on liigne enesekesksus märk sellest, et abielu jaoks tuleks veel enda iseloomuga vaeva näha. Just abielu õpetabki inimest panema teise inimese soove enda omadest ettepoole.

Sa usud, et abielu lõpeb alati lahutusega
Mitte iga lahutatud vanemate laps ei vihka abielu, kuid kui oled siiski usu sellesse kaotanud, on sind ilmselt raske abielluma veenda.

Sa oled abielus oma karjääriga

Sinu elus pole tasakaalu, sest kogu su aeg läheb sinu tööle, ning ehk sulle isegi meeldib see. Selles ei ole midagi halba, kui oled oma karjääri suhtes kirglik, kuid ära unusta, et ka inimsuhted on tähtsad. Küsi endalt, mida sa südames tegelikult tahad!

Sa ei järgi kultuurseid norme
Abielu on väga pikaajaline traditsioon, kuid see, et kõik seda teevad, ei tähenda, et sa peaksid sellega kaasa minema. Sa võid ka ilma abiellumata kogeda pikaajalisi õnnelikke suhteid.

Sa ei suuda teiste inimestega koos elada
Ehk oled sa üksik laps ja sulle tõesti ei meeldi teistega oma „kindlust“ jagada. Kindlasti oleks hea enne abiellumist juba koos elamist proovida, sest mine tea, mis koos elades välja võib tulla… Kooselu võib põhjustada palju ebameeldivusi, seega kui sa ei ole just kõige parem toakaaslane, võiksid ehk abielule veidi pikemalt mõelda.

Sa oled üksinda õnnetu
Abiellumine ei tohiks kindlasti olla sinu kinnisidee õnnelikuks saamiseks. Vaid sina ise teed end õnnelikuks ja sa ei tohiks otsida kedagi teist vaid selleks, et enda tühimikku täita. Iga inimese jaoks on oluline ka endast sõltumine – sa suudad ka ise end õnnelikuks teha!

Sa lükkad kihlumist pidevalt edasi

Te olete juba pikalt suhtes olnud ja sa hoolid temast väga, kuid lükkad pidevalt erinevatel põhjustel kihlumist edasi. Inimesed, kes nii teevad, usuvad ilmselt, et abielu ei ole nende jaoks, sest nad on ehk olnud juba mitmes pikaajalises suhtes, kus on asjad sarnaselt läinud.

Allikas: Bustle.com