9 OMADUST: MILLINE NÄEB välja õnnelik suhe?

9 OMADUST: MILLINE NÄEB välja õnnelik suhe?

On inimesi, kes ei usu, et õnnelik suhe üldse võimalik on. Ja kui ongi, siis  pole selline suhe igavene ning lõpuks minnakse ikkagi lahku. Kuid see pole tõsi – õnnelik suhe pole vaid muinasjutt ning on tõesti olemas. Toome teieni üheksa omadust, milline näeb välja üks terve suhe.

1. Teil on reaalsed ootused

Armumine on kerge, armastamine raske. Pikas suhtes tuleb ette palju mägesid ja konarlikke auke. Kui teil on reaalsed ootused ning olete suhte nimel valmis tööd tegema, on see üks tõelise armastuse märke.

2. Te ei võta väikeseid asju südamesse

Selle asemel, et oodata kõige hullemat, suhtuvad õnnelikus suhtes olevad inimesed teineteisesse heatahtlikult. Ehk unustas ta poest piima tuua või tankida autot, kuid see ei tähenda, et ta ei hooliks sinust. Ta vaid unustas.

3. Te ei võistle omavahel

Tööl võib omavaheline rivaalitsemine küll head teha, kuid suhtes ei vii omavaheline võistlemine kuigi kaugele.

4. Kannate vastutust

Kas olete üle oma võimete elanud? Kas majapidamistööd on tegemata jäänud? Terves suhtes vaatab inimene kõigepealt peeglisse, mitte ei hakka partnerit süüdistama. 

5. Usaldate oma kallimat

Usaldate oma kallimat ning tunnete ennast temaga koos turvaliselt. Te ei kadesta ning ei kahtlusta üksteist. Tunnete ennast armastatuna.

6. Teete kompromisse

Alati oma vajaduste esikohale seadmine viib katastroofini. Õnnelikus suhtes olevad paarid arvestavad teineteisega ning on nõus tegema kompromisse.

7. Saate omavahel kõigest rääkida

Seks, raha, stress, töö… Te saate omavahel kõigest rääkida ja teil pole saladusi. 

8. Annate teineteisele ruumi kasvamiseks

Aastate möödudes inimesed muutuvad. Terved paarid saavad aru, et muutused on head asjad. Nad toetavad teineteise uusi hobisid, sõpru ja karjääri.

9. Kui tülitsete, siis õiglaselt

Terves suhtes olevad paarid tülitsevad ilma, et üksteist sõimaksid. Kui süüdistate teineteist ja karjute, siis ei jõua teie tüli kuhugi. 

 

allikas: Huffington Post

Sarnased artiklid