9 PÕHJUST kähkukaks

Seks ei pea alati tundidepikkune maraton olema. Argipäevane ja kiire seks kannatab ilmaasjata halva maine all. Tegelikkuses on kiire sessioon mõnikord parimaks valikuks. Pikas kooselus ja kiires argielus võib kähkukas olla suurepärane viis “see kaelast ära saada”. Teiselt poolt võib see aga ka ideaalne viis olla, kuidas oma suhet vürtsitada. MeNaiset pani kirja mõned põhjused, miks kähkukas teinekord parim seks võib olla.

Võib aidata kadunud seksiisu üles leida

Kähkukal ei pea keskenduma sellele, et kõik oleks ideaalne. Vastupidi. Seal võib vaid minna lasta ja keskenduda iseendale. Ka oma kadunud seksiisu võib üles leida, kui te seksi nii tõsiselt ei suhtu.

Ei võta aega muu elu arvelt

Mõneski suhtes hääbub seks, sest on kiire, olete stressis ja väsinud. Seks on aga oluline osa suhte heaolust. Sellepärast tasuks selle jaoks oma kiire elutempo kõrvalt aega leida. Õnneks on olemas kähkukas. Nimigi ütleb, et kähkukas ei vii aega ära muu elu arvelt.

On erutav

Kui olete partneriga ühiselt otsustanud kähkuka kasuks, siis tõenäoliselt olete motiveeritud seda ka ellu viima. Kui mõlemad on kaasa haaratud, on seks tõenäoliselt ka parajalt kuum.

Tervisele kasulik

Igasugune seks on sinu tervisele kasulik. On tõestatud, et voodirõõmud on kasulikud ajutegevusele ja immuunsüsteemi tugevdamisele. Pole vahet, kaua seks kestab.

Võib tagasi tuua algusaegade kirglikkuse

Paljudes pikaaegsetes suhetes tuleb ette kuivemaid perioode. Kähkukas võib aidata meelde tuletada kirglikke algusaastaid, kui rebisite teineteisel riideid seljast. 

Paneb naha särama ja lausa noorendab

Kui soovid kiiret ilusüsti, harrasta kähkukat. Seksijärgne kuma on tõestatud fakt. Lisaks on Ameerikas läbi viidud uuring tõestanud, et seksimine kolm korda nädalas noorendab inimest kümme aastat.

On lõbus

Seks ei pea mitte mingil juhul olema tõsine asi. Kui harrastate kähkukat ootamatus kohas, jääb teile lõbus mälestus, mida võite alati naerusui meenutada.

Paneb kujutlusvõime tööle

Kähkukat saab õigupoolest harrastada ükskõik kus! Võimalused on lõputud ja uute kohtade väljamõtlemine annab sulle ja partnerile põnevat tegevust.

See on seks

On ütlus: “Seks on nagu pitsa. Kuigi see võib olla halb, on see tegelikult hea.” Isegi lühike sessioon on parem kui mitte midagi.