9 PÕHJUST, MIKS MEHED peaksid tätoveeritud naisi eelistama

9 PÕHJUST, MIKS MEHED peaksid tätoveeritud naisi eelistama

Kunagi ammu olid tätoveeringud vaid meeste pärusmaa, kuid viimaste aastate jooksul on järsult kasvanud ka tätoveeritud naiste arv. Kahjuks arvatakse, et tätoveering naise kehal on selge märk viimase lõtvadest elukommetest. Kõik, kelle nahas on kasvõi tilk tinti teavad, et selline väide on absurdne! Vastupidi – tätoveeritud naistel on ülejäänute ees ka suhetes suured eelised. Siin on neist üheksa. 

Kunagi ammu olid tätoveeringud vaid meeste pärusmaa, kuid viimaste aastate jooksul on järsult kasvanud ka tätoveeritud naiste arv. Kahjuks arvatakse, et tätoveering naise kehal on selge märk viimase lõtvadest elukommetest. Kõik, kelle nahas on kasvõi tilk tinti, teavad, et selline väide on absurdne! Vastupidi – tätoveeritud naistel on ülejäänute ees ka suhetes suured eelised. Siin on neist üheksa. 

1. Nad on loovad. 

Naine, kes ei pelga välimusega teistest erineda, on ka voodis julgem. Mees võib kindel olla, et selle naisega saab magamistoas igasuguseid erinevaid asju proovida! 

2. Neile meeldib valu. 

Naised, kes on ennast tätoveerida lasknud, on üsna kõrge valulävega! Veelgi enam – osad neist lausa naudivad mõistlikus koguses valu. Tegemist on sitkete naistega, kes ei karda ka voodis karmimaid stsenaariume läbi mängida. 

3. Nad on enesekindlad. 

Need naised on olnud piisavalt julged, et teha otsus end kaunistada millegagi, mis jääb neid terveks eluks saatma – nad teavad täpselt, mida tahavad ja nad pakatavad enesekindlusest! 

4. Nad on edukad. 

Need ajad on tänaseks õnneks möödas, kui nähtav tätoveering selle kandja võimalused erialaselt läbi lüüa sekunditega ära rikkus. Tätoveerimine pole odav lõbu –  see naine suudab ilmselgelt enda eest igas mõttes ise hoolitseda.

5. Nad seksivad rohkem. 

2012. aastal ajakirjas The Journal of Sexual Medicine avaldatud uuringust selgus, et tätoveeritud naised on seksuaalselt avatumad ning nad seksivad tihedamini. See on ka loogiline – kunsti tuleb näidata, mitte peita, ning seks eeldab ju enda lahtiriietamist! 

6. Nad suudavad üllatada. 

75% kehakaunistustest paikneb naistel just seal, kus seda esmapilgul näha pole. Ta on kaunis juba riideid kandes, aga kas kujutate ette, kui imeline ta veel ilma nendeta olla võib? Millised üllatused sealt paljastuda võivad? 

7. Nad mõtlevad oma otsused läbi. 

Tätoveeritud inimesed on küll riskialtimad, kuid samas on nad ka väga targad. Vaid 16% tätoveeritud inimestest kahetseb hiljem otsust oma keha kaunistustega katta. Ainult 0,1% neist laseb tätoveeringu eemaldada. See tähendab, et suurem osa tätoveeritud naistest ei kahetse oma valikuid. Need naised teavad täpselt, mida ja miks nad teevad. 

8. Neid on hea vaadata. 

Iga naine on kaunis, aga tätoveeritud naise puhul on mehel tunduvalt rohkem avastamisrõõmu. 

9. Nad kohtlevad oma keha austusega. 

Paljud inimesed arvavad, et end lasevad tätoveerida ainult need naised, kes vajavad tähelepanu. Vähemalt sama paljud arvavad, et tätoveerimine on kohutav viis oma naha rikkumiseks. Tegelikult on kõik eelnev tõest väga kaugel. Ka maailma kõige kaunimad templid on kunstiga kaunistatud ja iga inimese keha on tema isiklik tempel. Tätoveeritud naised armastavad oma keha. 

bustle.com