9 SOOVITUST, kuidas leida armastust

Kas soovid leida armastust ja igatsed suhte järele? Väga hea! Iltalehti kogus kokku üheksa nõuannet, mis aitavad sul “selle õige” üles leida.

1. Mõtle sellele, mida soovid. Pead hoolikalt järele mõtlema, millist inimest enda kõrvale soovid ja mida oma elult ootad. Aga milliseid omadusi sa oma partneril kindlasti näha ei soovi? Ole enda vastu aus.

2. Kas tunned ennast üksinda hästi? Kas soovid, et teine inimene muudaks su õnnelikuks? Vale. Kui otsid suhet vaid selleks, et oma halba enesetunnet parandada, ei saa suhe toimida. Kui tunned ennast halvasti ja tühjana, räägi esmalt sõprade või terapeudiga. Kui tunned ennast tugeva, terve ja õnnelikuna, alles siis suudad panustada toimivale suhtele. 

3. Kui soovid leida suhet, ära väida, et tahadki olla üksinda. Räägi oma olukorrast sõpradele: ole aus ja avatud. Kui sul on sõprade seltsis õnneliku vallalise staatus, et pruugi nad tutvustada sulle teisi huvitavaid vallalisi töökaaslasi või sõpru.

4. Käi kohtades, kus on võimalik kohtuda teiste inimestega. Kui igatsed suhet, ära veeda kogu oma vaba aega perekonnaga või üksi. Kõik vallalised ei soovigi suhet ja tunnevad ennast hästi, aga kui tunned just nimelt suhtest puudust, siis mõtle, kus võiksid kohtuda teiste endasarnastega.

5. Käi kohtades, kus on võimalik kohtuda potentsiaalse partneriga. Kui oled hetero, siis ei leia sa endale kaaslast homobaarist ja vastupidi. Uusi tuttavaid võib leida näiteks spordiklubist, raamatukogust, poest, peolt.

6. Kui kohtud huvipakkuva inimesega, räägi temaga. Jah, see on ehk kõige raskem, kuid kes ei riski, see šampust ei joo. Või kui keegi räägib sinuga, siis lõdvestu ja vasta. Kõik su sõbrad on alguses tundmatud olnud, seega ära karda.

7. Ole avatud. Teinekord võib unelmate inimene osutuda hoopis teistsuguseks, kui sa ette olid kujutanud. Esimeses punktis soovitati sul mõelda, mida sa soovid. Nüüd soovitame, et jäta ruumi ka üllatustele. Tegutse intuitsiooni põhjal, kuid ära kiirusta.

8. Proovi olla positiivne ja sõbralik. Sulle on lihtsam läheneda, kui sa ei ole pahas tujus ja ei mossita. Kui su elus on praegu raske aeg, siis on keeruline olla õnnelik. Seetõttu on tähtis kõigepealt oma elu korda saada ja alles siis suhet otsida. 

9. Julge olla õnnelik ja usalda ennast.