92% MEIST TEEB SEDA PIDEVALT ehk räägime avalikult eneserahuldamisest

5 kommentaari
92% MEIST TEEB SEDA PIDEVALT ehk räägime avalikult eneserahuldamisest

Masturbeerimine on enamiku naiste jaoks elu lahutamatuks osaks, kuid sellest peljatakse rääkida ja seda varjatakse nagu pattu, mille tegemise eest võib karistuseks kividega surnuks loopimine ähvardada. Me ei ela enam sügaval kiviajal! Tunnistan ausalt – mina teen seda ja arvan, et ka sulle pole eneserahuldamine päris võõras teema. Seks kuuma mehega on naiste jaoks omamoodi saavutus, aga seks iseendaga on kuidagi piinlik ja häbiväärne. Miks me seda niimoodi häbeneme? Seda enam, et tegemist on täiesti süütu tegevusega, millega kaasneb lugematu arv erinevaid boonuseid. 

Masturbeerimine on enamiku naiste jaoks elu lahutamatuks osaks, kuid sellest peljatakse rääkida ja seda varjatakse nagu pattu, mille tegemise eest võib karistuseks kividega surnuks loopimine ähvardada. Me ei ela enam sügaval kiviajal! Tunnistan ausalt – mina teen seda ja arvan, et ka sulle pole eneserahuldamine päris võõras teema. Seks kuuma mehega on naiste jaoks omamoodi saavutus, aga seks iseendaga on kuidagi piinlik ja häbiväärne. Miks me seda niimoodi häbeneme? Seda enam, et tegemist on täiesti süütu tegevusega, millega kaasneb lugematu arv erinevaid boonuseid.

92% naistest rahuldab end regulaarselt üks kuni kaks korda nädalas. Kaks kolmandikku naistest tegeleb masturbeerimisega veelgi tihedamini. Keskmine aeg, mida eneserahuldamisele kulutatakse, jääb 13 minuti kanti ning selle aja jooksul saadud orgasmide arv jääb enamikul kolme ja üheksa vahele.

Nii mõnigi naine leiab, et masturbeerivad ainult mehed ning kui juttu tuleb naistest ja eneserahuldamisest, ilmub nii mõnegi näole kohkunud ilme – tõeline naine ennast ei katsu, seda teeb vaid prostituut! Ometigi peeti alles paarikümne aasta eest ka meeste masturbeerimist haiguseks. Seega ei ole ime, et naised oma eneserahuldamisest rääkida ei julge ning vahel ka valetavad, et tegelikult on see üks koletu tegu, ja neid naisi, kes seda harrastavad, maha teevad. Näpuga näitamise hirmus lihtsalt ei julgeta tunnistada, et jah, ma rahuldan ennast ja tegelikult on see üks väga normaalne tegevus. Kuidas muidu teaksid, mis sulle meeldib ja oskaksid seda ka mehele öelda? Pelgalt sisetunde põhjal? Vaevalt küll!

Pole mõtet väita, et sina ennast ei rahulda. Statistika väidab midagi muud! Naised teevad seda täpselt sama tihti kui mehed.

Olen aru saanud, et osad naised tunnevad end peale masturbeerimist kuidagi räpase ja odavana. Miks ometi? Mitte keegi ei tohiks ennast eneserahuldamise pärast süüdi tunda. Tegemist on armastusega iseenda vastu, vajadusega ennast hellitada ja hästi tunda. Miks see halb on? Ei olegi! 

Tänaseks juba kahjuks elavate hulgast lahkunud Ameerika koomik George Carlin on väga tabavalt öelnud: „Kui jumalale masturbeerivad inimesed ei meeldiks, siis oleks ta meie käed tunduvalt lühemaks loonud”. Olen temaga sajaprotsendiliselt nõus!

Sooloseks on täiesti asendamatu stressileevendaja. Kui tunned, et elulained löövad pea kohal kokku, siis pole midagi paremat, kui ennast ülejäänud maailmast kasvõi paariks minutiks lihtsalt välja lülitada ning tegeleda ainult iseendaga. Seksuaalne rahuldus on eluks vajalik ning hoiab suuremal või väiksemal määral muidu pingul olevad närvid töökorras. Orgasm on vaieldamatult maailma parim valuvaigisti, antidepressant ja unerohi. See, kas tippu jõudmine on siinkohal isiklik saavutus või tiimitöö tulemus, ei mängi tegelikult mingisugust rolli. 

Ka suhtes olles on eneserahuldamine täiesti normaalne tegevus. Isegi ehk kohustuslik! Miks? Sest inimestel, kes oskavad ennast hellitada, on väidetavalt parem voodielu. Tegelikult on see üsna loogiline – harjutamine teeb ju meistriks!

Seks on hea ja kasulik ning pole oluline, kas praktiseerid seda üksinda, kahekesi või kaheksakesi. Pole vahet, kas teed seda voodis, vabas õhus, autos või kontoris. Ainus, mis loeb, on see, et oleksid õnnelik ja endaga rahul!

Mina teen seda. Ilmselt ka sina teed seda. Me teame, et ka kõik teised teevad seda – ometigi peetakse eneserahuldamist imekombel siiani tabuks! Enamik naisi pole nõus tunnistama, et nad masturbeerivad ning vaid üksikud on nõus sellel teemal sõna võtma. Buduaar uuris naistelt, kui tihti nad ennast iseseisvalt rahuldavad ning millised nipid neil antud olukorras ihaldatud kulminatsioonini jõuda aitavad.

Kerli (28)

Mina rahuldan ennast paar korda nädalas. Mõnikord tihemaini, mõnikord harvemini. Eks see kõik sõltub sellest, millises olukorras mu voodielu hetkel on. Kindlasti mängib rolli see, kas olen parasjagu suhtes või vaba ja vallaline. Suhtes olles puudub tavaliselt masturbeerimiseks igasugune vajadus – minu ihade rahuldamise eest peaks siiski partner hoolitseda suutma. Nippidega on selline lugu, et see, mis eelmisel korral toimis, ei pruugi enam järgmisel korral üldse mingit mõju avaldada. Sellest hoolimata usun, et ainsaks võlusõnaks on masturbeerimisel kindlasti kliitor!

Moonika (34)

Mina pole juba mitu aastat masturbeerinud. Mul on mees, kes selle asja minu eest ära teeb. Olen vist laisk naine, sest ma ei kujuta ettegi, et peaksin iseenda rahuldamisega tegelema. Esiteks oleks mul hetkel juba selle jaoks aja leidmisega suuri raskusi. Mul on küll mitu vibraatorit, aga nendega tegeleb samuti minu kallis mees. Kui mul teda ei oleks, siis valiksin masturbeerimiseks ilmselt just vibraatori – sellega peaks kõige kiiremini tippu jõudma! Rahuldust vajavad kõik, iseasi, kui palju aega keegi selleni jõudmiseks kulutada raatsib.

Keily (26)

Minu arvates pole eneserahuldamine tabu. Tunnistan, et olen sellest mingil määral vist isegi sõltuvuses. Rahuldan ennast iga kord, kui mees kodust ära on. See ei tähenda, et meie voodielu mind ei rahuldaks – vastupidi! Mul on temaga vahekorras olles eranditult alati väga hea, aga mulle lihtsalt meeldib iseendaga kvaliteetaega veeta. Tavaliselt valan endale klaasi veini, vaatan mõnd erootilist filmi ja edasi tuleb kõik juba iseenesest. Eriti hästi mõjuvad mulle sedasorti videod, kus naised omavahel tegutsevad.

Sandra (36)

Mina masturbeerin tavaliselt siis, kui tunnen, et hakkan närviliseks muutuma. Olen mõnikord lausa tööl olles ennast hetkeks „välja vabandanud”, et saaksin üleliigse auru endast sel moel välja lasta. Siiani on see ka toiminud! Kuna minu näol on tegemist väikest sorti adrenaliinisõltlasega, siis kütab mind üles teadmine, et võin oma tegevusega kellelegi vahele jääda. Tavaliselt rahuldan ennast avalikus tualettruumis või oma kabinetis. Kodus ma ei masturbeeri – seal ootab mind tubli abikaasa, kes on alati nõus oma naise soove täitma.

Triinu (30)

Mina rahuldan ennast praktiliselt igal õhtul. Kui ma seda ei teeks, siis ei saaks ma magada. Orgasm tagab mulle sügava une ning tänu sellele olen hommikul ärgates alati värske ja puhanud. Mulle meeldib ennast duši all olles rahuldada. Olen tavaliselt peale pikka tööpäeva väga väsinud ja ei viitsi ise suurt midagi teha, seega panen lihtsalt vee jooksma ning voolav vesi teeb kogu töö ära. See toimib minu puhul alati.   

Liis (20)

Kuna ma pole veel seda õiget meest leidnud, siis masturbeerin paraku suhteliselt tihti. Tavaliselt kuskil kolm või neli korda nädalas. Usun, et see on enda seksuaalsuse avastamiseks parim võimalik viis. Ennast rahuldades olen selgeks saanud, mis mulle meeldib ja mis mitte. Asi, mis minu puhul alati toimib, on see, et ma ei piirdu ainult oma intiimpiirkonna hellitamisega, vaid pööran tähelepanu tervele kehale. See viib alati väga nauditava tulemuseni.

 

Tekst: Heidi Ruul

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar suvi 2015