AASTA VIIMANE NÄDALA ARMUHOROSKOOP 26.12-01.01

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja su partneri armuelu kohta ennustavad!

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)
Sind ootab ees oluline vestlus partneriga, mis toob teid teineteisele hingeliselt lähemale, sest olete juba pikalt kandnud seesmiselt midagi, mis vajas lahendamist rääkimise ja kuulamise näol. Pühapäeval ootab sind ees tähtis küsimus, mille otsustamisel lähtu sellest, kuidas näed tulevikus oma praegust suhet.

SÕNN  (21. aprill – 20. mai)
Finantsolukord on paranemas ning seeläbi võib sinu kallim üllatada sind millegi ekstra erilisega. Sellel nädalal räägite omavahel palju rahast. Võimalik, et pühapäeval utsitab sinu sõber sind takka, et võtaksid kätte oma isikliku projekti, mille kallal oled juba pikemat aega tööd teinud. Selle kõrval on sinu partner aga tõeline tugi ja suurepärane ergutus.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)
Kui oled vallaline, siis sellel nädalal on soodne aeg minna välja ja end maailmale näidata. Miks? Sest sa oled vaieldamatult kõige ilusam ja ükski mõistusega inimhing ei suuda sulle vastu panna. Kasuta oma sära ning lõika sellest kasu. Pühapäeval ootab sind ees kohting kellegagi, kellega kohtusid üldsegi internetis.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)
Kui oled pikemalt unistanud kellestki, keda sa ei saa või kellega sa ei tohiks koos olla, siis tea, et see nädal on täis pettumusi. Sinu romantiline mullike on lõhkemas ja kui see juhtub, siis otsi emotsionaalset tuge vanadelt tuttavatelt. Küsi endalt, kas suhe, mida reaalsuses ei eksisteeri, väärib seesugust sinupoolset tähelepanu. Tõeline armastus on sinu jaoks olemas!

LÕVI (23. juuli – 22. august)
See nädal on soodne aeg sotsiaalseteks elamusteks ning romantilisteks võimalusteks. Kui oled oma sõbraga kohas, kus peate otsustama, kas liigute edasi füüsilise kontaktini või mitte, siis veendu, et te räägite asjad eelnevalt selgeks. Avatud vestlus kustutab kõik omavahelised pinged. Kui oled vallaline, siis võid kellegagi kohtuda.

NEITSI (23. august – 22. september)
Võimalik, et oled jõudmas karjääriredelil olulise saavutuseni ning sinu partner on selle juures igati toetav. Ta tõstab sinu enesekindlust ja usku endasse. Saad palju komplimente ning tunned, et inimesed sinu ümber on siirad. Sinu kaasa on alati sinu kõrval.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)
Sinu kaaslane üllatab heade uudistega. Võimalik, et ta otsustas minna ülikooli kõrgema hariduse järele või kandideerida paremale töökohale. Ehk jõuab teieni raamatutehing või rahvusvaheline koostööprojekt, mille tulu on kindlasti märkimisväärne. Otsustate, et on aeg sõita üheskoos reisile. Alustage planeerimisega juba varakult!

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Rahaga on sellel nädalal hästi ning otsustate üheskoos midagi toredat teha. Lähete uhkesse restorani või ostate teineteisele midagi erilist. Kui plaanite soetada kodu, siis igasugune laenude taotlemine läheb kindlasti sujuvalt.

AMBUR (23. november – 21. detsember)
Suhtes on tasakaal ja harmoonia. Päikese ja Veenuse koostöö paneb teid särama ning armastus pole olnud kunagi nii ere. Peate maha vestlusi, mis pakuvad rohkem pinget kui kunagi varem. Igavusega pole sellel nädalal midagi pistmist.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
Üheskoos partneriga toimetate hea meelega koduse projekti kallal. Olgu selleks siis aastavahetuse suurpuhastus või remont elutoas, osturalli kodupoodides või idee värvida kõik seinad siniseks. Soodne aeg minna müüma vanasid asju näiteks kirbuturule. Tehke ruumi uuele ja säravale!

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Selle nädala märksõnaks on romantika! Sinu ja su partneri vahel on kõik rohkem kui lilleline. Tuletate ehk meelde oma esimest kohtingut ning viite teineteist vanadele radadele. Kui sa esmaspäeval ei leia oma partneri jaoks aega, siis püüa seda teha pühapäeval, sest ka siis on tähtede seis soodne igasuguseks romantiliseks seikluseks.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Tundub, et sinu perekond on rohkem armunud sinu kaasasse kui sinusse. See on igati positiivne, et neil pole tema kohta öelda mitte ühtegi halba sõna. Oled valinud enda kõrvale tõelise vääriskivi. Las nad uurivad tema kohta. Kui käid kellegagi kohtamas, siis praegu on soodne aeg tutvustada teda oma perekonnale.