ABIELU LAHUTAV POLINA MATTISEN avaldas tõe viimaste abieluaastate osas

Buduaar

TV3

Mihkel ja Polina Mattisen andsid teada, et nad lahutavad oma abielu.

Polina tõdeb sotsiaalmeediasse tehtud postituses, et viimastel suhtes oldud aastatel ei olnud kõik enam nii nagu varem. 

"See pole mingi hetkeemotsioon või tüli käigus sõnade pildumine. Eluteel kohtutud inimesed pole meile niisama määratud, igast inimesest saame enda jaoks ja heaks õppetunde, seepärast oleme ka teieneteisele siiralt tänulikud. Kus oleme järgmise 11 aasta pärast, ei tea me keegi, aga praegu on just nõnda meie jaoks õige.
Mõlemad teeme kõik selle nimel, et Emilial oleks hea. Me hoiame lapsevanematena kokku, ei pane last ühte või teist eelistama, suhtume teineteisesse austuse ja armastusega. Emmi saab elada võrdselt mõlema vanemaga ning kindlasti ei kao tema elust ka tegevused, mida teeme rõõmsasti kolmekesi koos.
Meenub, kui üks meile oluline inimene rääkis kahetsusest, et ta ei lõpetanud oma abielu ligi 30 aastat tagasi. Me ei tahaks sama kahetsust tunda ja mõeldes viimastele aastatele meie tundeelus, siis tõenäoliselt seda kahetsust tunneksime samamoodi jätkates ka meie," sõnab naine.

Polina lisab veel: "Mis puudutab meie tööalast tegevust, siis see jätkub täie hoo ja rõõmuga ning pole põhjust muretseda, et Polina juurde ei saa nüüd mõneks ajaks personaaltreeninguteks aega panna või et Mihkel lavalaudadelt kaoks. Mõlemad armastame oma tegevusi kogu südamest ning pigem on täie hingega tehtud töö just see, mis annab veelgi lisaenergiat tugevana edasi minna!"

Elu on täis valikuid ja tihti ei tea valikuhetkel, on see õige või vale. Või hoopis kusagil nende vahel. 11 aastat...

Posted by Polina Mattisen on Friday, April 29, 2022