ABIELUMEHE ARMUKE ÕPETAB: nii tabad oma petisest mehe otse teolt

ABIELUMEHE ARMUKE ÕPETAB: nii tabad oma petisest mehe otse teolt

Petmine ja truudusetus on suhte hävitajad ja paraku on juba nii, et kahe inimese vahelistes suhetes ei saa seda kunagi välistada ning kui mängus on ka kolmas osapool, saavad teatud määral haiget tavaliselt kõik. Juba pikemat aega armukese rollis olnud naine nimega Jean Marie tõdeb, et tegelikult on väga lihtne saada teada, kas sinu mees petab või mitte.

Petmine ja truudusetus on suhte hävitajad ja paraku on juba nii, et kahe inimese vahelistes suhetes ei saa seda kunagi välistada ning kui mängus on ka kolmas osapool, saavad teatud määral haiget tavaliselt kõik. Juba pikemat aega armukese rollis olnud naine nimega Jean Marie tõdeb, et tegelikult on väga lihtne teada saada, kas sinu mees petab või mitte.

Jean ei tunne piinlikkust ega häbitunnet ning tõdeb, et elu armukesena sobib talle. Kui mehe ja naise suhtes on midagi valesti ja mees on õnnetu, siis leiab ta endale varem või hiljem armukese või saab suhe selletagi otsa.

Kuid millised märgid reedavad, et mees on endale armukese võtnud? Jean vestles sel teemal veebiportaaliga Mirror ning reastas viis ohumärki, millest mööda vaadata ei tasu.

1. Ta on oma välimust oluliselt muutnud.

2. Tema rahalised kulutused on kahtlaselt suurenenud.

3. Ta ei taha sinuga enam seksida.

4. Ta kontrollib närviliselt oma telefoni.

5. Ta ütleb, et tal on tööl pingelised ajad.