Reklaam sulgub sekundi pärast

ADRIANA VIKS kirglikust abielust Hannesega: me leiame kompromisse ka intiimsemate teemade osas

Karin Karu

Adriana Viks abikaasa Hannesega
Adriana Viks abikaasa Hannesega — FOTO: Adriana Viks/Instagram

Bombshell ilusalongi asutaja ja püsimeigikunstnik Adriana Viks on oma mehega tänaseks koos olnud enam kui viis aastat.

Adriana ja Hannes abiellusid 2020. aasta suvel ning kihlusid vaid aasta pärast tutvumist. 

Adriana ja Hannese elustiil on mõlemil vägagi tempokas - nad mõlemad on ettevõtjad, mis tähendab, et teineteise jaoks aja leidmine pole alati sugugi nii lihtne.

Kuidas aga hoiavad noored oma abielus kirge ja põnevust?

"Planeerime regulaarselt aega kahele, käies spas, väljasõitudel, reisil või tehes lihtsalt midagi ühiselt. Eks tempoga vahepeal ununeb ka, aga me ikka üritame leida aega teineteisele, et näiteks kasvõi lõunati koos kohtingutel käia. Möödunud suvel tegime seda regulaarselt iga teisipäev näiteks. See on selline tore ajaveetmise viis koos, keset töönädalat, mis kindlasti murrab rutiini," soovitab Adriana.

Kui tavaliselt on mehed need, kes naistele lilli kingivad, siis Adriana kingib lilli ka oma mehele. "Kingime teineteisele ka tihti lilli, jah ka mina Hannesele, mehel ka kift ju poputust saada. Me oleme endale ka ühiseid hobisid tekitanud. Näiteks hakkasime koos trennis käima ja kevadel plaanime hakata koos golfiga tegelema. Hannes on juba seitse aastat golfi mänginud ning nüüd siis õpetab mind ka," nendib Viks.

Kuid oluline on ka see, et mõlemad saavad võimaluse ise olla ja oma asjadega tegeleda. "Anname teineteisele täiesti oma vaba aega, laseme eraldi väljas käia, soosime sõpradega aja veetmist ja oma hobidega tegelemist, sest siis on säilinud ka isiklik elu ning peale selle on ekstra mõnus jälle niiöelda taaskohtuda," sõnab ta.

Ja muidugi on suhtes olulisel kohal kompromissid. "Me leiame teineteise ettepanekutega valdavalt väga lihtsasti kompromissid, kumbki ei ole üldse pipar. Nii aja veetmise-, puhkuste-, perekondlike asjade-, toiduvalikute-, filmivalikute- kui ka intiimsemate teemade osas - me vaatame filme väga regulaarselt," muigab kaunitar.