AINULT MEESTELE: kuidas saada teada, kas naine kasutab sind ära?

Suhteid hõlmavaid valdkondi silmas pidades tuleb tõdeda, et enamasti kirjutatakse suunitlusega naistele, ent tegelikkuses leidub palju nüansse, mis on mõeldud just eelkõige meestele. Uuringud kinnitavad, et mehed pole ainsad, kes teist osapoolt ära kasutavad - ka naised teevad seda meestele.

Suhteid hõlmavaid valdkondi silmas pidades tuleb tõdeda, et enamasti kirjutatakse suunitlusega naistele, ent tegelikkuses leidub palju nüansse, mis on mõeldud just eelkõige meestele. Uuringud kinnitavad, et mehed pole ainsad, kes teist osapoolt ära kasutavad – ka naised teevad seda meestele.

Kuidas aga saada aru, et naine ei ole sinust sugugi huvitatud ning kasutab sind üksnes ära?

Suhteekspertide sõnul tuleks jälgida ning analüüsida naise käitumist – just see reedab tema tõelise pale. Võimalik, et naine tahab vaid sinu raha või on ta huvitatud mõnest muust kasutegurist, mis talle sinuga koos olles osaks saab. Sellele jälile saada on lihtne. Käitu järgnevalt: vali nädal aega ise kohti, kuhu te lähete ning eelista võimalikult odavaid – restorani sööma mineku asemel vali näiteks odav söökla moodi koht ning paaril korral teeskle, et unustasid rahakoti koju ning palu naisel teie mõlema eest maksta.

Kui sul on hinnaline auto, siis vaata, kuidas reageerib naine sellele, kui sa talle järgmisel korral odava autoga järele lähed – kindlasti leiad tuttava, kellelt saad päevaks odava välimusega masinat laenata. Vii naine loodusesse, veetke mõnusasti aega, kuid hoia silma peal, et raha liigselt ei kuluks. 

Tasub proovida ka järgmist nippi – ütle naisele, et soovid teda shoppama viia ning vii ta seejärel second hand kauplusesse. Jälgi naise reaktsiooni – juba tema pilk ütleb rohkem kui tuhat sõna.

Kõik need tegevused näitavad üsnagi kiirelt ära, kas ta on huvitatud sinust või hoopis sinu rahakotist.

Allikas: askmen