ALKOHOL, NIBURÕNGAS JA UNETUS: 3 seksikogemust, mis tekitavad häbi

1 kommentaar
ALKOHOL, NIBURÕNGAS JA UNETUS: 3 seksikogemust, mis tekitavad häbi

Seksiga seoses on ilmselt enamustel mälestusi, mis pole just kõige erutavamad ning võivad ka nüüd hiljem ebameeldivustunnet tekitada. Kolm naist võtsid julguse kokku ja jagasid sotsiaalmeedias oma kõige piinlikumaid seksikogemusi, mis neile siiamaani judinaid tekitavad.

Seksiga seoses on ilmselt enamikul mälestusi, mis pole just kõige erutavamad ning võivad ka nüüd hiljem ebameeldivustunnet tekitada. Kolm naist võtsid julguse kokku ja jagasid sotsiaalmeedias oma kõige piinlikumaid seksikogemusi, mis neile siiamaani judinaid tekitavad.

Naiste nimed on anonüümsuse soovil muudetud!

“Olime kallimaga Itaalias puhkusel ning pärast suurt lõunasööki, kus me tarbisime kahepeale ka täpselt kaks pudelit veini ja mees oli eelnevalt veel kaks õlut alla kulistanud, otsustasime minna tagasi hotelli. Tuppa jõudes oli mul meeletu seksiisu ja ma andsin sellest teada ka oma mehele, kes oli samuti kirge täis, ent paraku oli ta tarbinud niivõrd palju alkoholi, et tema põis ei pidanud vastu! Tal läks kõvaks ja põis andis järele just sel hetkel, kui ma olin täiesti alasti voodi peale pikali heitnud – mees pissis mind täis. Ma ei suuda seda mitte kunagi unustada, aga muidugi ma andestasin selle.”

Debra, 43

“Olin tol ajal veel ülikoolis õppiv noor arstitudeng ning minu unegraafik oli täiesti segamini, sest pidin haiglas pikki päevi tegema, et oma praktikaga ühele poole saada. Samal ajal pidin kihlatule tähelepanu pöörama ning olime romantilise õhtu plaaninud, mis paraku lõppes üsnagi kurvalt. Läksin talle külla, sõime head paremat ja kui asi seksiks läks, siis ainus asi, mida ma sellest mäletan, oli see, kuidas mees minu peale karjus, et ärka üles! Jah, ma olin nii üleväsinud, et jäin keset seksi magama. Tänaseks on sellest mitu aastat möödas ja me oleme õnnelikult abielus.”

Aileen, 31

“Olin üliõpilane, kes oli armunud oma õppejõudu ja tunded olid mõnes mõttes vastastikused ehk siis ta tundis minu vastu huvi. Mõtlesin, et lasen oma rinnanibud augustada, et meestele rohkem rõõmu pakkuda ning kui olin vaid mõned päevad tagasi augustamas käinud, kutsus õppejõud mind endale külla. Minu augustatud nibud erutasid teda väga ja peagi olime magamistoas alasti, aga siis jäi üks niburõngas tema karvase rinna külge kinni ja see tegi kohutavalt haiget. Ta pidi mind sõna otseses mõttes enda küljest lahti lõikama. See ei olnud üldse seksikas.”

Mia, 40

Allikas: redbookmag