Appi, ta flirdib minu mehega! Kuidas olukorda väärikalt lahendada?

45 kommentaari
Appi, ta flirdib minu mehega! Kuidas olukorda väärikalt lahendada?

Ilmselt oleme me kõik kokku puutnud sellega, kui keegi võõras naine meie kallimale silma teeb. Nii ebameeldiv ja närviajav kui see olukord ka poleks, oska seda stiilselt lahendada! Siin on mõningad nipid, kuidas flirtija väärikalt paika panna.  

Ilmselt oleme me kõik kokku puutnud sellega, kui keegi võõras naine meie kallimale silma teeb. Nii ebameeldiv ja närviajav kui see olukord ka poleks, oska seda stiilselt lahendada! Siin on mõningad nipid, kuidas flirtija väärikalt paika panna.

 

Hinda olukorda. Kas ta ikka tõsimeeli flirdib sinu mehega või oli see lihtsalt põgus naeratus? Mõned naised on väga tundlikud võõraste pilkude suhtes, mida teised naised nende meestele saadavad. Veendu, et sa ei dramatiseeri olukorda üle ega kujuta seda endale ette, enne kui tegutsema asud.

Kuidas reageerib mees? Kui näed, et sinu kallimale tehakse silma, siis ära unusta pöörata ka pead kõrvale, et vaadata, kuidas sinu mees sellele reageerib. Ehk alustas tema ise flirdiga või hoopis julgustab naist – sellisel juhul ei taha sa ju hüpata kõrri naisele, kui hoopis sinu mees oli see, kes suhtlemiseks rohelist tuld näitas! Ära tee stseeni, vaid anna mehele teada, et sa panid tähele, mis toimub.

Räägi mehega. Tee kindlaks, et sinu mees teab, kuidas sa flirtimisse suhtud. Ära eelda, et ta seda juba teab! Tee oma seisukoht teatavaks, ilma et see mõjuks loenguna. Teata, kuidas sa suhtud flirti (jah, isegi sõbralikku ja süütusse naeratusse), otsekoheselt ja ausalt.

Ära tee talle tagasi! Ära kohe kindlasti mõtle mehele “tagasi teha”. Kui tegemist oli tõesti süütu flirdiga, siis kättemaksmine ja tagasitegemine tundub väga lapsikuna. Mõtle parem sellele, et mida tunneksid sina, kui oleksid mehe asemel? Vaadata asja tema vaatenurgast, aitab sul olukorda paremini mõista ning lahendada.

Flirdi mehega ise. Kui näed, et keegi on sinu kallima sihikule võtnud, siis tegutse ka ise kiirelt – hakka ka oma mehega flirtima! Millal sa viimati temaga flirtisid nii, nagu tutvuse alguses? Kui enam ei mäleta, siis nüüd on taas õige aeg seda meelde tuletada. 

Astu flirtijale vastu. Nähes, et sinu mees on ohtlikult sihikule võetud, pole teha muud kui flirtijale vastu astuda. Anna rahulikult märku, et tema tegevus ei ole sobiv. Ürita seda teha võimalikult rahulikult ning stiilselt – sa ju ei taha, et teine naine näeks sind tema pärast vihast higistamas! Ära sõima ega vannu needust – sa ju tahad asja lahendada stiilselt!

Ole enesekindel! Kui näed, et keegi sinu mehega flirdib ja sa ei tea, kuidas käituda, siis parim valik on enesekindlalt vahele astuda. Anna teada, et sa ei talu mingit hookus-pookust ja sa ei kavatsegi seda pealt vaadata. Enesekindlus ei ole mitte ainult seksikas, vaid pälvib alati ka lugupidamist, nii et ära karda enda eest seista!

Ära kaota usku temasse. Olukorras, kus keegi sinu kallima tähelepanu püüab, ära unusta usaldada oma partnerit ja ära kaota usku teie suhtesse. Lihtne on pidada kõike toimuvat ohumärgiks, kuid kui olete koos juba pikemat aega ja armastate üksteist, siis on raske kellelgi kolmandal teie vahele tulla. Lihtsalt usu ja usalda!

 

Tulla toime olukorras, mil keegi sinu mehega flirdib, ei ole lihtne. Vaid mõne hetkega võib olukord muutuda inetuks, kui teed liiga kiireid järeldusi või näitad näpuga, olukorda analüüsimata. Hoia neid mõningaid nippe meeles ja välju keerukast olukorrast nagu tõeline daam!

allikas: allwomenstalk.com

 

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid