APRILLI ARMUHOROSKOOP: Neitsi, Kaalud, Skorpion, Ambur

Kevad on üks ääretult romantiline ja mõnus aeg, mil uued suhted on kerged tekkima ning pole midagi mõnusamat, kui olla ülepeakaela armunud ja nautida lihtsalt olemist. 

Kevad on üks ääretult romantiline ja mõnus aeg, mil uued suhted on kerged tekkima ning pole midagi mõnusamat, kui olla ülepeakaela armunud ja nautida lihtsalt olemist. 

Mida põnevat toob aprillikuu armuhoroskoop Neitsile, Kaaludele, Skorpionile ja Smburile, sellest saad lugeda allpool.

NEITSI (23. august – 22. september)

Kui sa oled vaba ja vallaline:

Õhus on müstikat ja romantikat ning see meeldib sulle. Sinu ellu võib tekkida mõni uus austaja, keda sa tegelikult ammusest ajast tead, kuid teie vahel pole kunagi romantilisi suhteid olnud. Naudi olemist ja vaata, kuhu elu sind viib – kiirustada pole mõtet. Oled aprillis paindlikum ning tunned vajadust millegi uue ja põneva järele. 

Kui sa oled suhtes:

Teie suhe on jõudnud imelisse etappi, kus kõik tundub justkui iseenesest toimivat – kõik kulgeb probleemideta, te mõistate teineteist poole sõna pealt ja naudite kahekesiolemist ennastunustavalt. Õhus on romantikat ning tülitsemine on jäänud tagaplaanile. Aprill on suhtes olevale Neitsile väga mõnus kuu, seega tunne sellest rõõmu ja hinda oma kallimat. 

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Kui sa oled vaba ja vallaline:

Sinu ellu on tulnud mitu uut inimest, kes sulle huvi pakuvad ning sa tunned, et oled valmis suhtesse astuma. Võimalik, et sa tahad endast väga head muljet jätta ning seetõttu valetad oma huvide kohta, et vastassugupoole silmis atraktiivsem ja põnevam isiksus tunduda. Ära tee seda! Kui sulle ei meeldi matkamine, siis ära sunni ennast telgis ööbima. Ole see, kes sa oled ja sinu ellu tuleb inimene, kes sind just sellisena ka hindab ja hoiab.

Kui sa oled suhtes:

Sul on tavapärasest rohkem energiat ja seda ka seksuaalses mõttes. Võimalik, et tunned vajadust suhtesse rohkem vürtsi tuua ning seda läbi magamistoa. Kui sinu kallimal on rasked ajad olnud, siis sa suudad teda toetada ja abi pakkuda. Oled praegu väga tugev ning sinule saab toetuda. Suuna oma seksuaalne energia suhte tugevdamisele.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Kui sa oled vaba ja vallaline:

Vajad praegusel ajal puhkust ja värsket õhku. Kui oled uue inimesega tutvunud ja paaril korral ka väljas käinud ning kõik sujub ilusti, siis nüüd võib sul tekkida ootamatu vajadus minna kusagile omaette, et mõelda. Tahad vabadust ning oled valmis ründama kõiki, kes sind piirata üritavad. Võta aeg maha, mõtle ja rahune ning mine tagasi selle inimese juurde – ta saab sinust aru, kui rahulikult seletad ja teda ei ründa.

Kui sa oled suhtes:

Oled järgmistel nädalatel väga impulsiivne ja kergesti ärrituv ning teie suhtes võivad esile kerkida probleemid. Tunned vajadust kellegagi sõnasõda pidada ja leiad, et elukaaslane on selleks ideaalne isik. Ära ründa teda, katsu ennast tagasi hoida – need emotsioonid lähevad üle. Sul on vaja ennast füüsiliselt välja elada, sest see aitab pingeid maandada ja nii ei vala sa oma raevu kallima peale välja. 

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Kui sa oled vaba ja vallaline:

Oled segaduses ning saadad välja arusaamatuid signaale – võimalik, et sul on mitu austajat, kellega oled viimasel ajal kohtunud ning nüüd ei saa sa aru, mida sa tahad. Ühest küljest sooviksid lähedust ja tunned end hapralt, kuid teisest küljest ei taha sa oma vabadusest loobuda. Kui sinu elus on hetkel vaid üks inimene, kellega sa lähemalt suhelnud oled, siis nüüd on õige aeg oma tõeliste tunnete väljaselgitamiseks. Välistatud pole ka see, et sa lähed suvele üksikuna vastu.

Kui sa oled suhtes:

Teie suhe on jõudmas uuele tasemele, ent väga palju oleneb sinu kaaslasest – sina tunned end praegu mõnusalt ja oled eluga rahul, ent kui sinu partner on õnnetu, siis näitab ta seda välja just nüüd. Teie suhte kohale võivad tekkida murepilved ning need tuleb selgeks rääkida. Kui sinu kallim on tugev isiksus ja armastab teisi kamandada, siis tunned sa praegu vajadust temast eemal olla, sest sa tahad vabalt võtta ja lihtsalt nautida.

Allikas: astrologyclub.org