Reklaam sulgub sekundi pärast

APRILLI ARMUHOROSKOOP: Sõnn, Kaksikud, Vähk ja Lõvi

Aprillikuu on käes ning päike näitab ennast üha rohkem. Inimesed tunnevad elust rohkem rõõmu ja mis seal salata - teadmine, et peagi saabub suvi, mõjub igati värskendavalt.

Aprillikuu on käes ning päike näitab ennast üha rohkem. Inimesed tunnevad elust rohkem rõõmu ja mis seal salata - teadmine, et peagi saabub suvi, mõjub igati värskendavalt.

Kuid mida toob aprillikuu Sõnni, Kaksikute, Vähi ja Lõvi tähemärgile armuelus - sellest loe allpool lähemalt!

SÕNN (21. aprill - 20. mai)

Kui sa oled vaba ja vallaline:

Käes on soodne aeg uute tutvuste sobitamiseks ning sinu ellu võib praegusel perioodil palju huvitavaid inimesi sattuda, ent ole ettevaatlik - kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Tunned end hästi ja oled flirtivas meeleolus, mis tähendab, et sa võiksid palju väljas käia, suhelda ja seltskonnas viibida. Kui aeg selle õige leidmiseks on käes, siis sa leiad ta. Naudi oma head meeleolu ja vastassugupoole tähelepanu.

Kui sa oled suhtes:

Sa kipud olema rahutu ning teil võib partneriga tülisid esile kerkida lihtsamini kui muidu. Oled mängulises tujus ja tahaksid rohkem lõbutseda ning otsid spontaansust. Väldi tõsiseid teemasid, sest praegu ei ole õige aeg probleemide lahkamiseks - sinu emotsioonid on teisel lainel ja sa tahad lihtsalt puhata ja mängida. Kui sinu kallim ei saa sinu tujudest aru, siis katsu temast aru saada ja ära otsi kiitust mujalt. 

KAKSIKUD (21. mai - 21. juuni)

Kui sa oled vaba ja vallaline:

Kuu esimesel poolel oled sa üsnagi ärritunud olekus ja tahaksid kellelegi nähvata, kuid siinkohal katsu keel hammaste taga hoida - võimalik, et ütled asju, mida hiljem kahetsed ja võid rikkuda nii mõnegi olulise suhte. Lõpeta pisiasjade kallal norimine ja mõtle oma peas kõik läbi - antud periood ei sobi tülide lahendamiseks, vaid pigem oma peas analüüside tegemises. Selleks, et selgusele jõuda ja tüli lahendada, tuleks sul enne oma seisukoht põhjalikult läbi mõelda. Äkki sa siiski eksisid ja oled liiga ülekohtune?

Kui sa oled suhtes:

Võimalik, et kallim süüdistab sind aprilli esimestel nädalatel isekuses ja liigses nõudlikkuses ning sa tunned, et ta ei mõista sinu tundeid. Sa oled praegusel perioodil endasse tõmbunud ja ilmselt ei pööra sa kallimale piisavalt tähelepanu - saa endas selgusele ja räägi talle oma tunnetest. Näita, et sa hoolid - kuula ta ära ja selgita ka oma seisukohta. Sageli võtame me oma armastatuid iseenesestmõistetavalt ja see lõhub teievahelist sidet - austus ja usaldus on tugeva suhte alustaladeks.

VÄHK (22. juuni - 22. juuli) 

Kui sa oled vaba ja vallaline:

Aprill mõjub sulle igati värskendavalt ja mõnusalt - tunned vajadust kivi alt välja tulla ja seltskonda nautida. Tahad vaheldust ja põnevaid koosviibimisi, ent oma tundeid sa siiski välja ei näita. Tundub, justkui sa kompaksid maad ja vaatleksid oma võimalusi kõrvalt - suhtesse sa pea ees tormata ei julge. Naudi oma energiat ja flirdi muretult. Lase oma sisemine laps välja.

Kui sa oled suhtes:

Sa tunned vajadust kogeda midagi uut ja põnevat ning flirt mõne vastassugupoole esindajaga tundub selleks põnev olevat. Paraku ei tunne sinu kallim sedasama ning teil võib arusaamatusi tekkida. Kuigi sinu jaoks on see tühipaljas flirt ja egopaitus, siis kallim võib solvuda. Aprill on sinu jaoks energiast pakatav kuu ning seetõttu sobib see kõikvõimalike huvitavate ürituste külastamiseks ja uute kogemuste hankimiseks. 

LÕVI (23. juuli - 22. august)

Kui sa oled vaba ja vallaline:

Võimalik, et sul tekivad tunded mõne oma ammuse sõbra vastu ning kes teab, ka tema võib sinu vastu sama tunda. Mõte sellest, et sõprusest areneb armastus, meeldib sulle ja sa mõtiskled selle üle üsnagi pikalt. Tunned vajadust viibida ühises seltskonnas inimestega, kellega sul on sarnased huvid. Aprill on sinu jaoks positiivne kuu ning sa oled viimaks valmis mineviku taakadest lahti laskma ja elus uue puhta lehekülje keerama.

Kui sa oled suhtes:

Teie suhe on jõudnud muutuste lävele ning te mõlemad tunnete, et teie suhe on valmis sammukese edasi astuma. Kui te olete juba abielus, siis on võimalik, et soovite abielutõotusi uuendada või ehk otsustate hoopis romantilise reisi ette võtta. Pulmaplaanid, pereloomine, kirg ja rõõm on aprilli märksõnad Lõvile, kes on suhtes.

Allikas: astrologyclub.org