Ära lõhu oma suhet: 5 asja, mis iga mehe raevu ajavad!

Ära lõhu oma suhet: 5 asja, mis iga mehe raevu ajavad!

Sõnad võivad vahel rohkem haiget teha, kui me arvatagi oskame. Meil kõigil on omad nõrkused ning hellad kohad, mida ei tasu liialt puudutada – kes ei taha rääkida oma kehakaalust, kes eelmisest suhtest või sellest, miks ta piisavalt raha ei teeni. Ka meestel on omad nõrgad kohad, mis tuleks lihtsalt rahule jätta, sest vastasel juhul kannatab teie suhe. Siin on 5 asja, mida ükski mees oma naiselt kuulda ei taha.

Sõnad võivad vahel rohkem haiget teha, kui me arvatagi oskame. Meil kõigil on omad nõrkused ning hellad kohad, mida ei tasu liialt puudutada – kes ei taha rääkida oma kehakaalust, kes eelmisest suhtest või sellest, miks ta piisavalt raha ei teeni. Ka meestel on omad nõrgad kohad, mis tuleks lihtsalt rahule jätta, sest vastasel juhul kannatab teie suhe.

Siin on 5 asja, mida ükski mees oma naiselt kuulda ei taha.

1. “Sa lased oma emal ennast liiga palju mõjutada!”

Mehed tahavad end tugeva ja jõulisena tunda. Ema on iga mehe jaoks oluline ning mõni kuulab oma ema sõna isegi 40aastaselt. Muidugi võib selline asi natuke häirivaks muutuda, kuid sa ei tohiks sellele teemale ründavalt läheneda. Öeldes oma mehele, et ta on memmekas ja kuulab oma ema liiga palju, solvad sa teda hingepõhjani. Kui sa tunned, et teie suhet hakkab häirima see, et tema emal on liiga palju sõnaõigust, siis võta see teema jutuks rahulikult ning seleta talle, miks see sulle haiget teeb. Kui sa alustad juttu sõnadega “Ma tunnen, et …”, siis on teil võimalik see probleem ilusti lahendada.

2. “Räägi mulle oma eksnaisest!”

Mehed ei taha oma mineviku suhetest rääkida, eriti veel siis, kui neid on maha jäetud. Sul ei ole vaja teada kõiki pisidetalile, miks ta oma eelmisest naisest lahku läks, see teadmine ei tee sind paremaks inimeseks ning tema jaoks on see valus teema. Kindlasti ei tohi teda sel teemal norida ja halvustavalt öelda, sest nii võib saada alguse suuremat sorti tüli. Parim lahendus on oma eksidest üldse mitte rääkida. Kui ta ise tunneb vajadust sulle midagi sel teemal paljastada, siis muidugi kuula ta ära, ent ise ära seda teemat lahkama hakka.

3. “Sa oled otsustusvõimetu ja sõprade poolt mõjutatav!”

Me kõik tahame vahel kõrvalise isiku arvamust kuulda ja paljud mehed hindavad väga oma naiste arvamust. Mõned aga küsivad oma sõprade käest, mida nemad arvavad ning langetavad otsuse vastavalt sellele, mida sõber ütleb. See võib sinu jaoks muidugi häiriv olla, ent sa ei lahenda seda probleemi, kui ütled talle, et ta ei suuda ise otsuseid langetada. Mehed tahavad kuulda seda, et nad on iseseisvad, tugevad, tublid ja edukad. Seda sa muidugi tead isegi. Kui sind häirib see, et ta küsib oma sõprade käest liiga palju nende arvamust, siis ürita talle ise abiks olla ja kes teab, äkki ta hakkabki tulevikus rohkem sinu käest nõu küsima. Seda muidugi vaid juhul, kui sa talle head nõu annad ning ei hakka näägutama ega vinguma. Mehed vihkavad seda. 

4. “Kas see tüdruk meeldib sulle?”

Mehed ei saa sellisele küsimusele vastata nii, et sina rahule jääksid – kui sa näitad talle ilusa naise pilti või tänaval kõndivat piltilusat naist, siis sa tead isegi, et see naine on ilus. Jäta sellised küsimused ära ja teie suhe on parem. Mehed ei taha, et neid nurka surutakse ja sellise küsimusega sa täpselt seda teedki.

5. “Kas ma olen ilus?”

Kui sa tunned, et oled paar kilo juurde võtnud ja pole viimasel ajal oma välimusele just eriti palju rõhku pannud, siis sa tead isegi, et sa võiksid end käsile võtta. Ära hakka oma meest kiusama selle teemaga. Parim lahendus on minna trenni, vabaneda lisakilodest ja ongi mure lahendatud. Kui sa hakkad mehele selliseid küsimusi esitama lootes lohutust leida, siis oled valinud vale tee. Meestele meeldivad naised, kes oma välimuse eest hoolitsevad ja mees ei peaks küll olema see, kes sulle ütleb, et sa pead trenni minema. Sa ei tohiks lasta olukorral nii kaugele areneda.

Allikas: femalefirst.com