ÄRIMEES OLIVER: SELLISED NAISED ajavad mind oksele

31 kommentaar
ÄRIMEES OLIVER: SELLISED NAISED ajavad mind oksele

Buduaari kirjakasti laekus kiri Oliverilt (nimi muudetud), kes on oma elukaaslasega koos elanud pisut üle aasta ning viimastel kuudel on tema peas mõlkunud lahkumineku mõtted. Oliver tunnistab, et ta tahaks leida naist, kellega koos perekond luua, kuid seni pole ta kohanud ühtegi naist, kelles leiduks abikaasa materjali.

Buduaari kirjakasti laekus kiri Oliverilt (nimi muudetud), kes on oma elukaaslasega koos elanud pisut üle aasta ning viimastel kuudel on tema peas mõlkunud lahkuminekumõtted. Oliver tunnistab, et ta tahaks leida naist, kellega koos perekond luua, kuid seni pole ta kohanud ühtegi naist, kelles leiduks abikaasamaterjali.

Naistes ikka ja jälle pettunud Oliver tahab kuulda lugejate arvamust ning loodab kuulda häid nõuandeid.

Loe Oliveri kirja allpool:

Kohtusin oma praeguse elukaaslasega läbi Facebooki ja meil tekkis kohe hea klapp. Ta kolis minu juurde kaks nädalat peale tutvumist, sest korter, kus ta seni elanud oli, müüdi maha. Jah, kokku kolimisega me ilmselt kiirustasime, ent teisalt muutis see suhte isegi põnevamaks ja seda otsust ma ei kahetse. Paraku aga kahetsen ma nüüd üldse seda, et temaga suhtesse astusin – põhjus on lihtne. Selgus, et Liisi (nimi muudetud) on meeletult armukade ja võib vahel käituda nagu üks vastik mõrd.

Kaks kuud tagasi oli mul töökaaslastega pidulik õhtusöök, kuhu Liisi ennast vägisi kaasa pressis. Jäin nõusse vastumeelselt, sest meil ei olnud kokkulepet, et tullakse oma elukaaslastega. Tegu oli siiski töise õhkkonnaga ja ma ütlesin Liisile kohe, et mul on vaja tähtsaid asju arutada ja et ta peab endale ise tegevust leidma ja mitte minu vestlusse ennast sisse segama. Etteruttavalt mainin kohe ära, et mul on kolm naissoost töökaaslast, kes näevad tõepoolest keskmisest paremad välja ja minu oma elukaaslane on hetkel nii-öelda dieediperioodil, sest tal õnnestus ennast ikka mitme kilo võrra paksemaks süüa. Seega ta ei ole oma välimusega rahul ja mis seal salata – ka mulle meeldiks, kui ta ennast uuesti vormi ajaks ja selliseks jääkski. Praegu on tal dieet ja ta võib vahel üsnagi vastikult nähvata ja seda ma enne õhtusöögile minekut ka kartsin. Juhtus kõige hullem…

Kohale jõudes tutvustasin Liisit oma töökaaslastele ja kohe, kui ta minu naiskolleege nägi, läksid silmad viha täis. Saime õnneks istuma nii, et minu naine istus kolleegidest teisel pool lauda. Tellisime algatuseks kokteilid ja valisime road ning veinid välja – tegu oli neljakäigulise õhtusöögiga, millest kolmandani minu naine ei jõudnudki, ja mina ka mitte.

Nimelt otsustas ta end võimalikult kiiresti purju juua ja siis ühe minu naiskolleegiga juttu puhuma hakata. Ja teate, millest Liisi rääkima hakkas? Sellest, kuidas mina teda voodis üldse rahuldada ei suuda ja samal ajal kaanis ta veini muidugi edasi. Kolleeg saatis mulle üsnagi kiirelt hoiatava pilgu, et minu naine käitub kuidagi imelikult ja räägib kahtlast juttu. Toimetasin ta taksosse ja sõitsime koju.

Järgmisel hommikul läksin mina tööle ja naine jäi koju magama, ma ei viitsinud temaga isegi vaielda, sest purjus inimesega vaidlemine ei tasu ennast ära. Alles kontorisse jõudes sain ma teada, millest minu purjus naine eelmisel õhtul rääkinud oli ja see võttis ikka lausa sõnatuks. Piinlik oli seda juttu oma naiskolleegilt kuulda. Õnneks on tegu väga mõistva ja kauni naisega, kes arvas ise, et põhjus, miks minu naine nii käitus, tuli puhtast armukadedusest ja et ta tahtis jätta teistele naistele muljet, et mina olen tühine mees, kes ei saa isegi naise rahuldamisega hakkama. Kuidas saab nii armukade olla? Oksele ajab selline suhtumine…

Oma naisega ma sel teemal rääkinud ei ole – ta ei tea, et ma tean, mida ta rääkis tol õhtul. Ta vabandas samal päeval ja lubas, et seda ei juhtu enam kunagi. Tõsi, ma olen temaga väga lühikest aega suhtes olnud ja ei teagi tegelikult, milline naine tema sees pesitseda võib, aga see õhtu näitas mulle, et midagi on väga valesti.

Olen sellesama naiskolleegiga peale juhtumit veelgi paremini läbi hakanud saama ja me oleme hakanud kahekesi lõunatamas käima. Ma ei teagi, mida teha, aga suure tõenäosusega jätan oma elukaaslase maha. Selline käitumine ajab mind siiamaani iiveldama, kui seda õhtut meenutan, ja ma ei taha oma lastele sellist ema. 

Mida teie minu asemel teeksite?

Buduaarile Oliverilt