Armastus esimesest silmapilgust on ohtlik: 3 põhjust, miks

Armastus esimesest silmapilgust on ohtlik: 3 põhjust, miks

Armastus esimesest silmapilgust on võrratu emotsioon, mida kogevad vähesed. Arvatakse, et see tähendab oma hingesugulase leidmist, oma teise poole ära tundmist. Suhteekspert Jody Hedlund nendib, et tegelikult võib armastus esimesest silmapilgust aga hoopis ohtlikuks osutuda.  Allpool on välja toodud 3 põhjust, miks Jody sõnul tuleb armastusse, mis tekib hetkega, ettevaatlikult suhtuda. 

Armastus esimesest silmapilgust on võrratu emotsioon, mida kogevad vähesed. Arvatakse, et see tähendab oma hingesugulase leidmist, oma teise poole ära tundmist. Suhteekspert Jody Hedlund nendib, et tegelikult võib armastus esimesest silmapilgust aga hoopis ohtlikuks osutuda. 

Allpool on välja toodud 3 põhjust, miks Jody sõnul tuleb armastusse, mis tekib hetkega, ettevaatlikult suhtuda. 

1. Armastus esimesest silmapilgust tähendab seda, et sa näed selles inimeses vaid head, sa ei oska seda suhet kõrvalt vaadata ja nii-öelda kainet hinnangut anda, kas te tõepoolest sobite kokku või mitte. Kuigi sulle tundub, et sa oleksid nagu leidnud oma teise poole, siis tegelikult sa ei tunne seda inimest ja ei tea tema minevikku. Sa ei oska näha ühtegi ohtu ja see iseenesest on ohtlik. Miks tema eelmine suhe lõppes? Miks ta vaba ja vallaline on? Enne kui suhtesse ruttad, uuri ka selle inimese minevikku.

2. Kui sa oled kõrvuni armunud ja usud igat tema sõna, oled sa valmis astuma samme, mida sa muidu nii kergekäeliselt ei teeks. Seni kuni suur armastus on peal, ei taha sa kuulata ühegi oma tuttava arvamust, veel vähem kuulad sa neid, kes sinu armastatu kohta midagi negatiivset julgevad öelda. Selles faasis astutud sammud peaksid olema kaalutletud ja läbimõeldud, ent kuna sa oled kõrvuni armunud, võid sa teha rutakaid otsuseid, mida hiljem kahetsed. Samuti võid ilma jääda headest sõpradest, kes sulle tegelikult vaid head tahavad ja soovitavad ettevaatlik olla.

3. Nii tugevad emotsioonid võivad kaasa tuua eufooria, sa arvad, et teie suhe on midagi nii erilist, et te jääte elu lõpuni kokku. Sa oled nõus tema nimel jätma oma senise töökoha, kolima kasvõi teise maailma otsa. Ent tegelikult ei tohiks üheski suhtes iseennast teisele kohale panna – sina pead alati olema number üks. Ka see võib ohtlikuks osutuda ning sulle pikas perspektiivis haiget teha.

Kokkuvõttes tasub alati ettevaatlik olla ning kiirelt suhtesse joosta ei ole kunagi hea mõte, see on sama, mis pea ees tundmatus kohas vette hüppamine.

Allikas: magazine.foxnews.com