ARMUHULL MEES esitas naisele eksmeestega seoses julma nõudmise

Enamasti on naised need, keda liigses armukadeduses süüdistama kiputakse, kuid tegelikult on ka väga paljud mehed armukadedad ning mõned neist ei suuda oma emotsioone teatud olukordades sugugi kontrollida. 26-aastane Charlotte meenutab väljaande Cosmopolitan veergudel seda, kui haiglaseks tema tänaseks eksmehe armukadedus muutus.

“Endine elukaaslane käskis mul oma Facebooki kontaktidest ära kustutada kõik mehed, kellega ma kunagi üldse maganud olen ja kui ta leidis minu sotsiaalmeedia võrgustikust mõne kena välimusega mehe, siis ta kustutas kontakti ise ära. Lisaks nõudis ta pidevalt minu telefoni enda kätte, et kontrollida seda, kas ja milliste meestega ma suhtlen – ta pidas seda täiesti normaalseks, et ta minu telefonis sorida saab ja isegi leidis endale õigustusi öeldes, et minu käitumine on kummaline,”kurdab Charlotte.

Naine tõdeb, et selline käitumine mehe poolt sai alguse üsnagi suhte alguses ning ta tajus kohe, et suhtel pikka tulevikku olema ei saa. Tänaseks on nad lahus ning Charlotte tunnistab, et tegelikult oleks ta pidanud suhte lõpetama kohe, kui mees selliste nõudmistega esmakordselt lagedale tuli – siiski pidas ta mehe kõrval vastu ligikaudu pool aastat ning nad olid ka elukaaslased.