ARMUKESE ÜLESTUNNISTUS: seks abielumehega on parim

Me mõlemad ihalesime millegi enama järele, millegi, mis paneks meid taas midagi tundma.
Alustab oma ülestunnistus blogija Lynn Stephens.

“Me mõlemad ihalesime millegi enama järele, millegi, mis paneks meid taas midagi tundma.”
Nii alustab oma ülestunnistus blogija Lynn Stephens.
Meie ühistel hommikutel äratas Bri mind üles nimetissõrmega togides. Kui ma olin ärkvel ning reageerisin tema žestile, suudles ta mind õlanukkide vahele ja paitas õrnalt käega mu selga. See oli kujunenud signaaliks, et mul on aeg ümber pöörata. Ta tahtis enamat. Ta tahtis mind!

 

Ta oli abielus – vähe sellest, ma olin isegi tema naise ja lastega kohtunud, kui me kunagi ühiste sõprade kaudu tutvusime. Me jagasime ühiseid hobisid enne, kui hakkasime jagama ühist voodit hotellitubades ja puhkusereisidel.

Selliseks siis elu muutubki, kui sa astud abielumehega suhtesse – kõike tehakse salaja … See salatsemine muutist need hetked, kus võisime teineteist vabalt suudelda, palju magusamaks. Ma kahtlustan ka, et aeg, mille veetsime eraldi, aeg, mille suhtes olevad inimesed veedavad kakeldes, muutis meie seksi suurepäraseks. Ajaks, mil saime teineteist jälle näha ja puudutada, olid meil liblikad kõhus ja meil oli vastupandamatu vajadus teineteise järele.

See ilmselt kõlab nagu mingi keskpärane armunovell. Ja ma vabandan. Aga fakt on, et enne seda afääri olin pikalt olnud “katki”.  Olin naine, kes veetis enamiku oma 20ndatest meeleheitlikus vajaduses, et keegi mind ihaldaks.  Olin hiline õitseja, süütusegi kaotasin alles 24-aastaselt. Kuna mul puudus igasugune seksuaalne kokkupuude vastassooga terve keskkooli ajal, siis heitsin end iga mehe kaela, kes vähegi nüüd minu vastu huvi üles näitasid. Mul oli madal enesehinnang ning tundsin, et kui keegi minu suhtes tähelepanelik on, siis ma pean vähemalt vastu flirtima, muidu kaotan selle tähelepanunatukesegi, mida nii harva sain.

Ma ei olnud kaugeltki mitte täiuslik: mul oli kõht, mis jättis mulje justkui oleksin 19ndat nädalat lapseootel, “tänu” halbadele geenidele olid mu rinnad rippuvad, mul olid hirmsad aknearmid ning venitusarmid puusadel ja reitel. Ma ei olnud kaugeltki mitte klassikaliselt ilus. Seega kui too abielumees minuga flirtis, flirtisin koheselt tagasi ning tegin näo, justkui ei märkaks ma seda kuldsõrmust ta sõrmes.  Flirt viis meid viimaks voodisse ja see omakorda fantastilise seksini.

Meie mõlema elust oli siiani midagi puudu ning koos lootsime leida selle rõõmusädeme, mida nii pikalt olime igatsenud. Mina olin siiani olnud üksik ja Bri põgenes oma elu tähtsaima suhte – abieluprobleemide eest. Me mõlemad vajasime midagi, midagi, mis meid jälle tundma paneks … ja nii me sattusimegi koos voodisse.
Ühel päeval ütles ta mulle, et armastab üles ärgates näha minu selga ja õlanukke, ta armastas oma käsi sirutada ning mind enda embusesse haarata. Me ei maganud, kui olime öösiti koos. Selle asemel me püherdasime terve öö linade vahel. Need olid hetked, mil tundsime end kõige elavamana.

Kes oleks osanud arvata, et midagi nii valet võib tunduda nii kuradima hea?
Seega kordasin ma enda tehtut. Ma seksisin veel ühe abielumehega, tegelikult lausa kahega, kui aus olla. Mitte küll üheaegselt, kuid ma siiski tegin seda ja tean, et see kõlab kohutavalt.

Connor oli mu viimane. Pikk jutt lühidalt kokku võttes: Päeval, mil kohtusime, tundsin valu, mida pole kunagi varem tundnud. Olin kellegi tähtsa oma elus kaotanud. Sügav kaotus leidis aset laupäeval. Pühapäeval ma leinasin ning nutsin. Ja teisipäeval istusin ma kolleegidega baaris, üle laua minust oli Connor. Meie töösuhe kolleegidena pöördus kiiresti seksuaalseks, kui ta ütles, et ei ole suutnud terve õhtu jooksul oma pilku minu rindadelt ära saada.
Me lahkusime kiiresti pärast seda, kui ta mainis, et on mind alati atraktiivseks pidanud. Me leidsime ühe lähedalasuva hotelli ning võtsime õhtuks toa. Ma läksin end tualetti “värskendama” ning ta ütles: “Sa oled nii uskumatult seksikas!”
Heitsin voodisse, ta surus mu käed vastu voodit ja me kaotasime igasuguse enesekontrolli. Meie soov tunda end taas tervikuna ja õnnelikuna, oli meid voodisse juhtinud.
Kaks nädalat hiljem jõime me koos kohvi ja vabandasime teineteise ees. Ma olin veetnud viimased päevad peegli ees endaga tõtt vaadates – ma ei tundnud enda tegude pärast küll tülgastust, aga küsisin endalt, mis mind sellist elustiili elama on ajendanud?
Tegin ma seda seepärast, et mulle meeldis tähelepanu? Tegin ma seda seetõttu, et mulle meeldis, kui mind ihaldati? Mis iganes selleks põhjuseks ka polnud, need afäärid ei jäänud kunagi püsima.  Me mõlemad saime kiiresti nendest kohtumistest, mida vajasime ning pikaajaliselt, heast seksist hoolimata, läksid mehed tagasi oma abikaasade juurde ja mina tagasi enda elu juurde.
Minu vestluses Connoriga, me pidasime neid ausaid südamest-südamesse vestlusi, olime mõlemad arvamusel, et see kõik juhtus tänu ajastusele. Tema oli stressis tööasjade pärast ning minul oli elus ette tulnud sügav leinaperiood. Me otsustasime üksmeelselt, et see ei kordu enam.

Ka oma sisimas otsustasin ma, et teen lõpu abielumeestega.
Me lõpetasime oma joogid ja ma peatasin teda, kui ta oli lahkumas.
“Üht asja pead sa teadma, midagi väga olulist,” ütlesin ma.
Ta vaatas skeptiliselt ja küsis: “Mida?”
“PARIM. SEKS. EALES!!” lisasin ma, igat sõna rõhutades.

Ta punastas. See oli täpselt see, mida ta sel hetkel kuulda soovis.

Allikas:  yourtango.com