Reklaam sulgub sekundi pärast

ARMUKEST PIDAV NAINE: teeme seda salaja igal pool

Mehed pole ainsad, kes oma kallimat petavad ning ka süümepiinad tekivad mõlemal sugupoolel. Väljaande The Sun suhtenurgas kurdab oma rasket saatust 30. eluaastates olev naine, kes oma kallima kõrvalt peab salaja armukest ning nüüd ei suuda ta ära otsustada, mida oma eluga edasi teha.

Mehed pole ainsad, kes oma kallimat petavad ning ka süümepiinad tekivad mõlemal sugupoolel. Väljaande The Sun suhtenurgas kurdab oma rasket saatust 30ndates eluaastates olev naine, kes oma kallima kõrvalt peab salaja armukest ning nüüd ei suuda ta ära otsustada, mida oma eluga edasi teha.

Nimelt tunnistab naine, et ta armastab oma kallimat väga ja nad on koos olnud kuus aastat, kuid samas ei suuda ta maha jätta ka armukest, sest selle mehega on seksuaalne klapp tunduvalt parem. Teisalt ta kardab, et armuke ei armasta teda ning et nende suhe on üksnes füüsiline.

Tema oma mees on aga tihtipeale kodust ära, sest ta töötab välismaal ning just nendel päevadel veedab ta aega armukesega, kellega nauditakse seksi mitte üksnes magamistoas, vaid igas ruumis ja kohas, mis pähe tuleb. 

Ta tõdeb, et tema elus on tänase seisuga kaks meest ja ta ei suuda loobuda kummastki - üht neist armastab ta väga, teisega on seksuaalne klapp aga tunduvalt parem.

Oma mehega seksuaalne põnevus puudub, ent armukesega on kirge niivõrd palju, et ta ei suuda kunagi ära oodata, millal ta teda jälle kohtab.