AVAMEELNE PALJASTUS: kui mehel on liiga suur

Kui täiskasvanutele mõeldud filmid kõrvale jätta, siis pea iga naine loodab salaja ka päriselus kunagi suurt peenist näha. Mida aga teha siis, kui selline olukord tulebki ette ja mehel on nii suur, et seks ei suju? Just selline olukord juhtus Buduaarile kirja saatnud Liisaga.

"Olen juba mitu kuud käinud kohtamas ühe hästi toreda mehega. Olen temast väga huvitatud ja sisse võetud - ta näeb hea välja, on hell ja tark. Meil on koos alati väga tore, temaga on lihtne koos olla ning meil on alati, millest rääkida.

Ma tõesti sooviksin selle inimesega koos olla, aga kahjuks ei tule meie seksuaalelust midagi välja. Nimelt on ta peenis minu jaoks liiga suur. Oleme paar korda seksida proovinud, kuid see on iga kord meeletult valus ning piinarikas. Esiteks läheb juba nii palju aega eelmängule ja sellele, et peenise üldse sisse saab, kuid sellele lisaks on mul nii valus ja tunnen, et kohe rebenen. 

Kas kellelgi on veel sarnast kogemust olnud ja oskab anda nõu, kas tegu on vaid harjumisega? On sellise asjaga üldse võimalik harjuda? Ma ei tahaks nii tobeda asja pärast lahku minna, kuid seks on ju oluline osa suhtest. Mul ei ole iialgi varem vastavat olukorda olnud, seega kas võib tõesti juhtuda, et meie suguelundid lihtsalt ei sobi omavahel kokku? Kui kellelgi on nippe või nõuandeid, siis kuulaksin hea meelega." 

 

Buduaarile Liisa