Baltikumi naiste võrdlus: eestlannadel on parem keha, leedukatel kenam nägu

28 kommentaari
Baltikumi naiste võrdlus: eestlannadel on parem keha, leedukatel kenam nägu

Pikalt Baltikumis viibinud ameeriklane avaldas oma blogis, kuidas tema meelest erinevad nende kolme riigi naised. 

Pikalt Baltikumis viibinud ameeriklane avaldas oma blogis, kuidas tema meelest erinevad nende kolme riigi naised. 

 

“Paljud mu tuttavad on küsinud mu käest, millist Balti riiki tasuks külastada. Kui ka mina arvasin varem, et nad on üsna sarnased, siis peale neljakuist viibimist selles regioonis võin ma öelda, et on päris suuri erinevusi. Ja muidugi ei räägi ma arhitektuurist või toidust, vaid naistest. Siin on minu kokkuvõte.

KEHA

Eesti naised on kurvikamad ja rinnakamad, samal ajal kui  Leedu naistel on aasiapäraselt poisilikud kehad (ma olin vägagi pettunud Leedu tagumikkudes). Läti on kuskil vahepeal. Suurim probleem Eestis on see, et seal on naiste seas kasvav ülekaalulisus. Kui kõik Eesti naised oleks saledad, võidaksid nad laia kaarega, kuid hetkel juhivad nad vaid veidi teisi oma kurvidega.

Võitja: Eesti

NÄGU

Eesti naised säravad jälle oma kaunite põsesarnade ja säravate siniste silmadega (peaaegu 50% eestlastest on sinised silmad), kuid esikoht läheb siiski Leedu naistele. Nende näod meenutasid mulle Argentiinat oma  kosmilise iluga. Kõige ilusamad naised, mida ma olen üldse näinud, ongi Leedust. 

Võitja: Leedu

JUUKSED

Läti naistel on siin paremini kui Eesti naistel, kes on omaks võtnud Skandinaavia juuksemoe. Leedu naistel on jälle eriliselt pikad juuksed. Siin on tavaline, et tüdrukute juuksed ulatuvad kuni pannkoogilaadse tagumikuni ja allapoole. Pole mingit põhjust, miks juuksed peaksid nii pikad olema, aga nii on. Ma ütlesin paljudele Leedu tüdrukutele, et ma tahan armatseda nende blondide lokkidega ja mõned lasidki.

Võitja: Leedu

ISELOOM

Eesti tüdrukutega on lõbus, kuna nad joovad palju. Neile meeldib ka inglise keeles rääkida ja nad jäävad vestlustes ka kogenud mehega endale kindlaks. Läti tüdrukud on halvimad: nad on liiga valvel ja neil läheb terve igavik, et avaneda, sest nad oletavad, et iga välismaalane on seksturist. Kindlasti on siin oma põhjus ka Riia sellelaadsel kuulsusel. Leedu tüdrukud võivad olla täielik hitt või pettumus, aga üldiselt on nad häbelikud ja eemalehoidvad.

Võitja: Eesti

INGLISE KEELE OSKUS

Eesti tüdrukutel on inglise keel kõige parem ja Leedus kõige nõrgem. Läti tüdrukute inglise keel on hea, aga probleeme võib tekkida vene rahvusest tüdrukutega, kes ei oska seda üldse. Leedus oli samuti raske inglise keelega hakkama saada.

Võitja: Eesti

KUI KERGELT SAAB KEPPI

Eestis ei olnud mul ühtegi üheöösuhet, aga teiseks kohtinguks oli voodikaaslane olemas. Leedus oli mul paar üheöösuhet, aga kvaliteet oli veidi madalam, nii et on raske öelda, kumbasid tüdrukuid on lihtsam saada. Ma Arvan, et kui on aega käia paaril kohtingul, oleksid Eesti ja Leedu võrdsed, aga Leedu on kergelt juhtimas kui standardid ei ole liiga kõrged. Lätis on märgatavalt raskem kui minu jaoks kui teistes riikides.

Võitja: Leedu (aga mitte suure edumaaga)

LÕBU

Ainus koht, kus ma tõesti nautisin väljaskäimist oli Eesti. Leedu klubid on liiga imalad minu jaoks ja Lätis oli liiga palju petmist. Eestis on ka rohkem pubisid ja baare, kui tüdineda klubidest.

Võitja: Eesti

KOKKUVÕTE

Valik on lihtne: Eesti. Kui ma peaksin valima, millisesse Balti riiki tagasi minna, siis läheksin sinna, aga ma väga ei tahaks. Üks põhjus on tõusev seksturistide arv Soomest ja Inglismaalt ja teine ülekaalulisuse probleem. Mõned solvavad kommentaarid Eesti tüdrukutelt panin mind tundma, et ma olen Ameerikas. Ma pakun, et läheb üks-kaks aastat ja seal on täielik allakäik, mis pole väärt isegi nädalavahetuse külastust. See pole küll päris pussy paradiis, aga ometi veetsin mina Eestis mõnusalt aega.

Leedus on tohutu hulk ilusaid naisi (annan neile kerge eelise Eesti naiste ees välimuse põhjal), aga üsna raske on kvaliteeti leida. Seal on vaja pikalt kohal olla, et midagi tõeliselt väärtuslikku leida. Eesti on see lihtsam, kuna tüdrukutele meeldivad välismaalased. “