Beriti lugu: seksihull elukaaslane ei jätnud mind ka tööl rahule

Beriti lugu: seksihull elukaaslane ei jätnud mind ka tööl rahule

Olen 21-aastane neiu, kes on olnud mitmetes erinevates suhetes. Viimast korda olin ma suhtes mehega, kes oli sõna otseses mõttes SEKSI HULL!

Olen 21-aastane neiu, kes on olnud mitmetes erinevates suhetes. Viimast korda olin ma suhtes mehega, kes oli sõna otseses mõttes SEKSI HULL!

Alguse sai see linna ühes kuumimas pubis, kus käib ööpäeva jooksul tohutult palju inimesi läbi. Istusin üksinda lauas, kui minu juurde tuli üks nägus meesterahvas. Nagu mehed ikka, siis komplimente jagas ta mulle tohutult ning ega ka mina ei olnud kade ning vastasin samaga. Õhtu lõppes sellega, et läksime tema juurde ning lõpetasime voodis üksteise kaisus. Sellest õhtust hakkas meie suhe edasi arenema – me hakkasime rohkem kokku saama ning varsti juba oligi nii, et ma elasin tema juures. Miks ka mitte, sest ta oli ju ometigi poissmees.

Peagi oli nii, et kui ma olin tööl, siis ta tahtis minuga kogu aeg kokku  saada ning seda ainult selleks, et oma seksivajadusi rahuldada. Alguses ei teinud ma sellest välja ning läksin sellega kaasa, sest arvasin, et ta on liiga kaua ilma olnud ning ega ka mul selle vastu midagi polnud. Asi läks aga hullemaks, kui ma ei saanud varsti enam tundi aegagi tööl olla, kui ta jälle mu töö juurde tuli ja mind vetsu tiris. Algul ma rääkisin temaga sel teemal, et ma ei saa ometigi nii edasi jätkata, mu töö on ohus. Vahepeal oli asi rahulik, kuid siis hakkas see jälle korduma. Mõtlesin, et maksku mis maksab, mina enam nii ei saa jätkata ja oma tööd ma ka seksi pärast ohtu ei sea. Tegin meie suhtele lõpu, sest parem õuduslik lõpp, kui lõputu õudus. Olime kokku koos olnud natukene üle aasta ning kusjuures ma ei kahetse tehtut, sest see on mulle nüüdseks õppetunniks. Sellist meest mulle vaja pole, kes on minuga ainult ühe asja pärast koos!

Lugu ei ole veel üldsegi läbi. Minu jaoks on kõige hullem ning isegi muigamapanev see, et ta on järgmiseks „rahuldusobjektiks“ võtnud minu töökaaslase. Nagu mu töökaaslane ütleb, siis nad käivad lõunapauside ajal väljas vaid „söömas“, ei midagi muud. See aasta aega, mis ma temaga koos olin, olen ma mõistnud, et see mees ei muutu ka mitte kunagi, enne tuleb III maailmasõda, kui ta seda teeb.

Buduaarile Beritilt

PS! Kui sul on oma lugu rääkida, siis saada see aadressile info@buduaar.ee. Avaldatud loo eest honorar 10 €.