BIRGITI LUGU: APPI! Olen armunud alaealisse!

Armastus ei hüüa tulles ja seda teab väga hästi ka 24-aastane Birgit (nimi muudetud), kes hiljuti oma koolikokkutulekul käis ja seal ühte tuttavat noormeest kohtas. 16-aastane Risto (nimi muudetud) oli Birgiti mäletamist mööda alati olnud nägus, kuid väga noor poiss, keda Birgit alati armsaks pidas. Nüüd aga, kui Ristost on sirgunud sportliku kehaehitusega pea kahemeetrine mees, vaatab Birgit teda hoopis teise pilguga...

Armastus ei hüüa tulles ja seda teab väga hästi ka 24-aastane Birgit (nimi muudetud), kes hiljuti oma koolikokkutulekul käis ja seal ühte tuttavat noormeest kohtas. 16-aastane Risto (nimi muudetud) oli Birgiti mäletamist mööda alati olnud nägus, kuid väga noor poiss, keda Birgit alati armsaks pidas. Nüüd aga, kui Ristost on sirgunud sportliku kehaehitusega pea kahemeetrine mees, vaatab Birgit teda hoopis teise pilguga…

Koolikokkutulekust ootas Birgit nii mõndagi, kuid seda, et tema põhiliseks tantsu- ja peokaaslaseks saab selline noor täkk, ei osanud ta oodata. Nad pidutsesid koos terve õhtu ja Birgit isegi ei mõelnud, kui vana täpselt see noormees see on, sest välimuse järgi oli ta täismees.

Nad lahkusid kokkutulekult koos sõpradega hommikutundidel, kuid tundsid, et pidu ei ole veel läbi ning jätkasid koos lõbutsemist Risto juures, sest tal ei pidavat kedagi sel hetkel kodus olema. Mõeldud, tehtud.

Kuna kõik, kaasaarvatud Birgit, olid päris palju alkoholi tarbinud, väsisid nad pidutsemise asemel üsna ruttu ära ja hakkasid endale magamiskohti otsima. Risto küll otseselt midagi ei maininud, kuid oli ilmselge, et ta ootab Birgitit enda kõrvale voodisse. Birgit oli purjus ja üsna julge ning muidugi läks ta Risto kõrvale, asudes kohe teda suudlema. Ta sai aru, et noormees on häbelik ja ilmselgelt ei hakanud nad kohe riideid seljast viskama, vaid võtsid asju aeglaselt. Birgit tundis end jälle 15-aastasena ja see oli tema jaoks eriti erutav. Enne, kui Risto julges käe Birgiti pluusi alla panna, hakkasid lärmakad sõbrad magamistoa uksest sisse voorima, mis lõpetas nende lühikese seikluse.

Järgmisel päeval ei teinud Birgit eelmisest õhtust suurt numbrit, kuid tundis, et see oli midagi erilisemat, kui lihtsalt väike seiklus. Risto oli tõesti atraktiivne ja oli näha, et noormehele ka Birgit väga meeldib.

Järgnevatel nädalatel suhtlesid nad interneti teel iga päev ja oli tunda sädet, kuid Birgitis hakkas tekkima kerge kahtlus. Risto täpsest vanusest teada saades ja nähes, kuidas noormees pealaest jalatallani temasse armuma hakkab, hakkas ta strateegiliselt Ristot veidi vältima.

Talle küll meeldis Risto väga, kuid ta tundis, et reaalses elus ei tuleks nende suhtest midagi välja, sest Risto on just selles vanuses, kus ta pole veel päris täiskasvanud ja alles hakkab otsustama, mida oma eluga peale hakata. Birgit aga vajab juba meest, kes on valmis pere ja oma kodu loomiseks. Kuigi Birgiti sõprade sõnul oli Risto süda murtud, tunneb Birgit, et tegi õigesti ja Risto leiab enda kõrvale kindlasti noorema ja parema tüdruku…

Mida arvad sina – kas Risto ja Birgiti suhtest oleks midagi välja tulnud?