Blond või brünett – kumba eelistab mees?

Blond või brünett – kumba eelistab mees?

Blondidel võib olla küll lõbusam elu, kuid mehed eelistavad siiski pigem brünette, nii selgus värskest uuringust.  

Blondidel võib olla küll lõbusam elu, kuid mehed eelistavad siiski pigem brünette, nii selgus värskest uuringust.

Sotsiaavõrgustik Badoo küsitles ligi 2000 Briti meest, kellel paluti avalda arvamust selle kohta, millised naised neid enim köidavad.

Uuringust selgus, et ligi 60% meestest pidasid tumedapäiseid naisi köitavamateks kui nende heledapäiseid sookaaslasi. 33,1 % kinnitasid, et kõige seksikam juuksevärv on pruun, 28,6 % meestest peavad mustajuukselisi kõige seksikamateks. 29,5 % meestest ei suuda vastu panna blondidele juustele ning 8,8 % eelistasid punapäid.

Kurvid või kondid?

Kuid kas mehed eelistavad kurvikaid või piitspeenikesi naisi? Selgus, et 38,8% eelistavad naist suuruses 12-14, 25,5%  meestest kurvikat 14-18 suuruse kandjat ning vaid 10,7%  eelistaksid rõivanumbri 6-8 kandjat. 4,2% eelistaksid tüsedat, 18+ suurusnumbrit kandvat naist.

Badoo viis sama uuringu läbi ka teistes maades – Prantsusmaal, Itaalias, Hispaanias, USA’s ja Brasiilias. Vaid Prantsusmaa mehed eelistasid piitspeenikesi (suuruses 6-8) keskmises kaalus naistele.

Silmad – sinised, pruunid või rohelised?

Uuringu käigus paluti meestel avaldada arvamust ka naise silmavärvi kohta. Ülekaalukalt võitsid sinisilmsed naised – 40,1% meestest andis oma hääle neile. Teise koha vääriliseks peeti pruune silmi, nende poolt hääletas 29,2% meestest. Rohelised silmad said 17,5% häältest ning helepruunide silmadega naisi pidas kauniks 13,1% meestest.

“Ma olen sügavalt üllatunud, et blondid juuksed ja rõivasuurus 8 ei olegi enam edetabeli tipus. Ajakirjad on täis ülikõhnu modelle, kuid seda enam on tore näha, et meie mehed eelistavad siiski n-ö “naabritüdruku” välimust,” rääkis Lloyd Price Badoo’st.

 

 

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid