BRIGITTE SUSANNE HUNT: ma loodan, et teil on oma naisega brunch selle sama köögilaua taga, kus ükskord söödi midagi muud

Buduaar

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: TV3

Skandaalitar Brigitte Susanne Hunt avaldas oma mõtted seoses ühe osaga oma raamatust, mille keskmes on vanem meesterahvas.

Täpsemalt näitas Hunt sotsiaalmeedias illustratsiooni raamatust, kus kujutatakse meesterahvast. Kellega tegu – seda pole öeldud.

Brigitte näitas pilti ning ütles: “Siin võib väita iga vanem mees, kellel on raha, et see on tema. Mina väidan ka. Ja siis ma räägin ka, kuidas me puutusime kokku nii töö kui eraasjus. Kõige põnevam oli see, et me ükskord suudlesime nii, et ta naine oli teises toas. Ta ise suudles mind reaalselt. Lihtsalt tuli ja suudles mind. Hästi enesekindel mees. Et saate ise lugeda ja miks see kõik lõppes ja kuidas nagu … teised mehed tulid, kes olid huvitavamad,” ütleb Brigitte.

Ta lisab veel: “Jätame selle teema rahule. Soovin, et selle teemaga oleks rahu. Maa, kus me elame peaks olema rahulik. Ja lihtsalt selleks, et kuna sinu sõbrad ja ma saan aru. Et ilusat reedet ja homme ma loodan, et teil on oma naisega brunch selle sama köögilaua taga, kus ükskord söödi midagi muud ka. Jah … ütle talle, et Brigitte on kättemaksuhimuline ja valetab. Seda teavad isegi kõik hüäänid, et see juhtus. Niiet happy brunching … 

Illustratsioon raamatust
Illustratsioon raamatust — FOTO: Brigitte Susanne Hunt/Instagram