Buduaar uuris: kõige piinlikumad asjad, mis on naistega mehe pool ööbides juhtunud

Buduaar uuris: kõige piinlikumad asjad, mis on naistega mehe pool ööbides juhtunud

Mehe pool ööbides võib igaühega meist juhtuda palju ootamatusi. Oled siiski võõras kohas ning mõtted võivad pisut hajevil olla. Küsisime nelja naise käest, millistesse ootamatustesse nemad oma kallima poole ööseks jäädes sattunud on. 

Mehe pool ööbides võib igaühega meist juhtuda palju ootamatusi. Oled siiski võõras kohas ning mõtted võivad pisut hajevil olla. Küsisime nelja naise käest, millistesse ootamatustesse nemad oma kallima poole ööseks jäädes sattunud on. 

 

Mai (26) 

Paar aastat tagasi kutsus tolleaegne kallim mu ööseks enda poole. Ta elas siis veel oma emaga koos. Ta ema töötas haiglas öises vahetuses õena. Meil oli väga meeldiv õhtu: jõime pisut veini, vaatasime koos õudukat ning asjade loomuliku käiguna lõpetasime voodis. Olime parasjagu kirglikult seksimas, kui äkitselt avanes toa uks ning tema ema vaatas selle vahelt sisse. Olin sel hetkel alasti oma kallima peal. Ma pole ennast elu sees nii piinlikult ning häbistatuna tundnud kui sel hetkel. Ootasime vaikselt, kuni ta ema oli magama läinud ning ma panin riidesse ja tellisin takso, et koju minna. Ma poleks suutnud sellele naisele hommikul silma vaadata. 

Kerli (32) 

Minu kõige piinlikumaks mälestuseks on ilmselt viis, kuidas mu abikaasa meie esimesest ühisest lapsest teada sai. Olime väljas käinud umbes aasta, kui veetsime öö tema pool. Mina olin enne seda umbes nädala kahtlustanud, et võin rase olla ning samal päeval käisin ka apteegis rasedustesti ostmas. Hommikul ärkasin enne kui kallim ning mulle meenus käekotis olev test. Otsustasin selle pikemalt mõtlemata kohe ära teha. See oli positiivne! Muidugi suutsin ma testipulga tema vannituppa unustada ja mu mees leidis selle järgmisel õhtul. Ma ei plaaninud talle niimoodi teatada, et temast isa saab. 

Maret (28) 

Minuga juhtus üks eriti verine sündmus. Nimelt magasime öösel mehega alasti teineteise kaisus ja hommikul ärgates avastasin, et mul oli menstruatsioon alanud. Terve voodi ja ka minu kallim olid verega koos. Ma läksin täiesti paanikasse ja proovisin kiiresti välja mõelda lahenduse, kuidas olukord ilma meest äratamata likvideerida. Ainuke asi, mis parasjagu pähe tuli oli kiiresti minema minna, kuid see poleks eriti täiskasvanulik lahendus. Lõpuks otsustasin, et saagu mis saab – ma äratan oma mehe üles ja räägin talle ära nii nagu asi on. Minu suureks üllatuseks ta lihtsalt naeris kogu olukorra peale, tõusis püsti, pani dušivee jooksma ning tiris mu koos endaga pessu. 

Ragne (24) 

See oli kõige kohutavam õhtu mu elus. Olime kahekesi minu kallima pool ja sõime tema valmistatud õhtusööki. No ta ei ole kõige asjatundlikum kokk. Igal juhul juhtus see, et ma sõin viisakusest tema valmistatu ära ning kuskil kümne minuti pärast tundsin kõhus jubedat valu. Jooksin kiiresti tualetti, sest mu seedimine ütles üles ja kõht lõi lahti. Nagu sellest korinast ja mürinast, mis ilmselgelt ka temani kostus, veel vähe oleks olnud, siis puudus tema tualetis ka WC-hari. Nii ma siis proovisin välja mõelda mingit valemit, kuidas poti ilusti “triipudest” puhtaks saaks. Kuna mul polnud midagi käepärast, siis pidin protseduuri WC-paberi ning oma sõrmedega läbi viima. Mul läheb siiani sellele mõeldes süda pahaks.  

 

Milline on sinu kõige piinlikum mälestus kallima pool ööbimisest? 

 

Buduaar.ee