Buduaar uuris naistelt, milline on ideaalne mees

4 kommentaari
Buduaar uuris naistelt, milline on ideaalne mees

Iga naine valib endale mehe erinevate näitajate järgi. Mõni soovib enda elu veeta äärmiselt nägusa ning varaka kaasa kõrval, teise jaoks on olulisteks parameetriteks hoopis loovus ja romantika. Milline on siis see ideaalne mees? Küsisime kuue naise käest, millised omadused peaksid nende jaoks täiuslikul kaaslasel  olema ja millega nad kindlasti ei lepiks. 

Iga naine valib endale mehe erinevate näitajate järgi. Mõni soovib enda elu veeta äärmiselt nägusa ning varaka kaasa kõrval, teise jaoks on olulisteks parameetriteks hoopis loovus ja romantika. Milline on siis see ideaalne mees? Küsisime kuue naise käest, millised omadused peaksid nende jaoks täiuslikul kaaslasel  olema ja millega nad kindlasti ei lepiks. 

Agne (26) 

Minu ideaalmees on eelkõige südamlik. Ta armastab sportimist ja tal on suur sõprusringkond. Ideaalis oleks ta oma sõprade ja tuttavate hulgas autoriteet. Loomulikult näeb ta ka hea välja, aga mitte selline, kes oma välimusega kohe kõigi naiste südameid sulataks. Kindlasti võiks ta vähemalt 180 sentimeetrit pikk olla – mehed, kes on oma naistest lühemad, tunduvad kuidagi äpud ja memmekad. Minu jaoks on veel hästi oluline näitaja see, et mees teenib hästi ning töötab kõrge koha peal. Mehi, kellel pole näiteks isegi autot, ma ei vaatagi. 

Tiina (32) 

Minu prints valgel hobusel suudaks oma pilguga terve maailma pahupidi pöörata. Tema silmadesse vaadates unustaksin koheselt kõik muu. Ta oleks minu kõrval tingimusteta. Võiksime koos õnnelikud olla nii linnas edukat karjääri tehes kui ka väikses talus loomi kasvatades. Ta peaks olema hea ning aus inimene. Samuti võiks ta raamatuid ja lugemist armastada. Minu ideaalne mees peab tugev olema. Välimus pole minu jaoks määrav – usun sisemisse ilusse. Kui mul oleks mees, kes oleks tundeline, truu, siiras, armastav ja südamlik, siis ei oskakski ma midagi paremat soovida. 

Jekaterina (27) 

Soovin enda kõrvale meest, kellel on iseloomu ning kes suudaks mu paika panna. Mulle ei meeldi “tuhvlid”. Minu meelest pole mehes, kes täidab küsimusi küsimata kõik naise soovid, mitte midagi põnevat või erutavat. Sellisega elamine oleks tapvalt igav! Hästi oluliseks on ka huumorisoon. Ainult mõte mehest, kes nalja ei mõista ning seda ka ise teha ei oska, on lihtsalt masendav. Minu ideaalmees peab pakatama elurõõmust ning ta võiks olla seikleja hingega. Selline mees, kelle käevangus oleks uhke olla. Kindlasti peaks tal olema hästi avar silmaring. Sihikindel ja edukas – mees, kellel on oma elu üle täielik kontroll. Lisaboonusena ei ütleks ma ära ka kuumast kehast ning positiivsetest üllatustest voodis.

Liis (24) 

Minu ideaalne elukaaslane oleks pikk, heledate juuste ning siniste silmadega meeldivast perekonnast pärit mees. Minu jaoks on väga tähtis, et mehe perekond armastaks mind sama palju kui mees ise. Kui nii pole, siis ei saa suhe pikalt kesta. Keskmine mees kuulab oma ema rohkem kui kedagi teist ja kui ma ämmale ei meeldi, siis lõpuks leiab ta viisi, kuidas mind oma pojast lahutada. Lisaks sellele peaks minu ideaalmees lapsi armastama. Unistan inimesest, kellega luua vastupidav ning armastav perekond. Kahjuks pole ma teda veel kohanud. 

Kristina (36) 

Unistuste mees on minu suhtes lugupidav ja suudab igas olukorras viisakaks jääda. Ta on minuga alati aus ja toetab mind nii, kuidas oskab. Ta kuulab mu alati ära ja annab omaltpoolt head nõu. Ta on minu silmis kõige seksikam mees terves maailmas ja ta tunneb ära kõik mu soovid, ilma et peaksin neist ise kuidagi märku andma. Minu suureks õnneks olen sellise mehega abielus. Tema leidmiseks läks küll kümme aastat aega, kuid ma ei kahetse oma otsust oodata, millal kohtun mehega, kes on minu jaoks see õige. Ma ei rahuldunud kunagi vähemaga ega olnud nõus suhtesse astuma mehega, kes pole täpselt selline, nagu ma tahan. 

Annika (22) 

Mees, keda enda kõrvale soovin, on eelkõige nägus, tark, sportlik ja rikas. Selline, kelle üle võiksin uhkust tunda. Mind ei tõmba mehed, kes teenivad sandikopikaid. Minu meelest peaks mees suutma tervet perekonda üleval pidada. Kui nii pole, siis on ta tõsiseltvõetava mehena läbi kukkunud. Minu unistuste mees teeks mulle pidevalt kingitusi ja üllataks mind ühiste reisiplaanidega. Me ei vananeks koos televiisori ees, vaid käiksime õhtuti väljas elu nautimas. Ta ei keelaks mulle kunagi midagi. Ideaalne mees teeks kõik, et ma õnnelik oleksin! 

 

Buduaar.ee