EELMÄNG, MIS AJAB su partneri ihast pööraseks

EELMÄNG, MIS AJAB su partneri ihast pööraseks

Tänapäeva kiire elutempo tõttu jäetakse sageli eelmäng ära, sest selle jaoks pole lihtsalt aega või tahtmist. Hea seks eeldab aga ka head eelmängu. Erutav eelmäng võiks alata juba enne magamistuppa jõudmist ning hõlmata kogu keha ja hinge, kirjutab Iltalehti. Siit mõned nipid kuuma eelmängu jaoks, mis ajab su partneri ihast pööraseks. 

1. Alusta riided seljas

Alustage teineteise puudutamist, kui mõlemal on veel riided seljas. Näiteks suudle partneri kaela või puhu sellele õrnalt ning katsu tema keha läbi riiete. Seejärel võid suunata käed juba ka riiete alla, kuid ära võta neid veel seljast. Puudutamine läbi riiete võib meelde tuua toredaid mälestusi nooruspõlvest. 

2. Tee komplimente

Tee partnerile komplimente nii sõnade, puudutuste kui oma pilguga. 

3. Võta riided aeglaselt seljast

Võtke teineteisel riided aeglaselt seljast. Tõenäoliselt on see palju erutavam kui see, et mõlemad koorivad ennast ise paljaks. 

4. Ära torma puudutamisega

Puudutage teineteist kõikjalt mujalt peale suguorganite. Kui puudutad partnerit intiimpiirkonnast alles siis, kui ta juba januneb puudutuse järele, on suur tõenäosus, et ta on juba erutatud. Mehe erektsioon tekib sekunditega ja seda on lihtne näha. Naisel võtab erutumine aga aega. 

5. Ära mõtle oma keha vigadele

Kui su oma keha vead ei lase sul seksile keskenduda, siis pea meeles, et partner ei vaata sinu keha sugugi sellise pilguga, nagu sina seda teed. Tema võib sinu kurvikat keha imeliseks pidada ning su tselluliit ei häiri teda kohe kindlasti.