EESTI MEHED RÄÄGIVAD, milline on ideaalnaine?!

EESTI MEHED RÄÄGIVAD, milline on ideaalnaine?!

Öeldakse, et ideaalnaine on seltskonnas nagu peen daam, köögis parim kokk ning voodilinade vahel vallatu kiisuke. Kuidas siis tegelikult on? Buduaar uuris, milliseid omadusi hindavad Eesti mehed naiste juures enim.

 

 

 

Minu jaoks täiuslik naine puudutab nii, et seda tunned, tantsib nii, nagu keegi ei vaataks, ja naeratab nii, et sellest ilust muutub kogu maailm helgemaks – naine, kes on avastanud enda jaoks teadlikkuse ja on enda keskmes.
Margus Vaher (32)

 

 

Unistada võib paljustki, nii võib ja peab ka naistest unistama. Ja unistused on muidugi piiritud alustades juuksevärvist ning lõpetades varbaküünekaunistustega… Reaalsuses on naine oma heade ja vigadega. Kui just see imeline kooslus on meelepärane, siis ongi naine nagu unistus!
Tom Rüütel (29)

 

Naine võiks mõista, et mehed ja naised ei pea olema võrdsed, vaid et mõlemad on loodud teineteist täiustama, et tekiks üks tervik. Igasugune võimuvõitlus on ajaraiskamine. Ehk siis kindlasti peaks ta olema intelligentne, mitte lapsik. Ja ta peab olema võimeline armastama ja andma. Sellisel juhul ongi tal piiramatu võim.
Eero Kelder (36)

 

Ma selgitaksin esmalt, mis vahe on minu arvates ideaalnaisel ja unistuste naisel. Ideaalid võivad ajas muutuda ja see on paratamatus, küll aga unistused jäävad, muidugi peavad need olema väga suured ja helesinised, s.t kättesaamatud (muidu ei oleks need unistused). Ideaal iseenesest taandub juba sõnale normaalsus, seega saab samastada tulevikus olemasolevat või aega tagasi kerides juba olnut, seega pole see mitte midagi uudset, vaid harjumuspärane. Kui ma pajatasin ideaalide muutumisest ajas, siis võrdluseks – lapsepõlves oli telefoniputka järjekorras seistes ideaaliks, et kodus võiks olla lauatelefon, siis täna ma seda enam ideaaliks ei peaks. 

Et mitte pikalt ja mitte oskuslikult filosofeerida, siis ideaalnaine on kindlalt see, kellele ka sina ise tundud enam-vähem ideaalilähedane. Ma lähtun siin naisest, kellega ideaalis perekonda luua ja et see perekond ka püsiks. Igale potile leidub kaas, kuid kas me saaksime nimetada tellitava suurusega kaant ideaalseks? Pigem on see universaalne, aga naiste puhul vist juba solvav väljend.

Ideaalnaine: naine, kelle nimel viitsid oma harjumusi muuta, et kas või natukene olla talle nn ideaalmees. Mina ei viitsi. Elu on tunduvalt lihtsam, aga me oskame selle keeruliseks elada.
Tarmo Kruusimäe (49)

Ideaalne naine on minu jaoks kombinatsioon sisemisest ja välimisest ilust. See naine peaks olema iseseisev ning püüdlema oma unistuste suunas ning mitte ainult mehelt kõike ootama.
Kristjan Sõrg (24)

 

 

Seda ideaalset naist soovivad endale paljud mehed, aga paraku unustavad nad selle juures ära ühe asja. Nimelt: sellist naist, millist mees endale tahab, siis selline peab ta ka ise ka olema ja samamoodi käituma. Ja nii lihtne see ongi. Minu jaoks on ideaalne naine eelkõige aus ja truu. Selle teeb veel magusamaks, kui ta on haritud, sportlik, hoolitsetud ja näeb kena välja. Täpselt selline naine mul endal ongi, kellelt ma olen palju õppinud, et tunda ennast õnnelikuna ning ma püüan talle kõike seda sama pakkuda. Peaaegu õnnestub!
Marek Morozov (43)

Ilmunud ajakirjas Buduaar