Eesti Seksuaaltervise Liit kutsub osa võtma

Eesti Seksuaaltervise Liit kutsub osa võtma

Jaga oma juhtumisi, mälestusi või meenutusi seoses kogemusega seksuaaltervise vallas! Rahvusvahelise rasestumisvastaste vahendite päeval, 26. septembril tegi Eesti Seksuaaltervise Liit alguse üleskutsega jagada oma lugusid seksuaalhariduse ja seksuaaltervise teemadel – olgu ajendiks siis sõpradelt ja vanematelt kuuldu, internetist nähtu, koolis inimeseõpetuse tunnis toimunu või noorte nõustamiskeskuses kogetu. Kust oled just Sina enim vajalikku infot või abi saanud?
Oodatud on kõik lood – olgu need juhtunud siis möödunud päeval või aastaid tagasi. Kui tunned, et see teema sind kõnetab, kirjuta oma lugu SIIA. Lugusid ja kogemusi jagades osaled loosis, mille peaauhinnaks on Samsung S4. Lisaks loosime välja ONE kondoome. Lugusid oodatakse 12. oktoobrini ja auhinnad loositakse välja 13. oktoobril.   Buduaar.ee

Jaga oma juhtumisi, mälestusi või meenutusi seoses kogemusega seksuaaltervise vallas!


Rahvusvahelise rasestumisvastaste vahendite päeval, 26. septembril tegi Eesti Seksuaaltervise Liit alguse üleskutsega jagada oma lugusid seksuaalhariduse ja seksuaaltervise teemadel – olgu ajendiks siis sõpradelt ja vanematelt kuuldu, internetist nähtu, koolis inimeseõpetuse tunnis toimunu või noorte nõustamiskeskuses kogetu. Kust oled just Sina enim vajalikku infot või abi saanud?
Oodatud on kõik lood – olgu need juhtunud siis möödunud päeval või aastaid tagasi.

Kui tunned, et see teema sind kõnetab, kirjuta oma lugu SIIA.

Lugusid ja kogemusi jagades osaled loosis, mille peaauhinnaks on Samsung S4. Lisaks loosime välja ONE kondoome.

Lugusid oodatakse 12. oktoobrini ja auhinnad loositakse välja 13. oktoobril.

 

Buduaar.ee