Eksperiment: kuidas käituvad mehed, nähes tänaval purjus naist

Kuidas reageerivad mehed, kui nad näevad tänaval purjakil naist, kes ütleb, et ta on liiga palju joonud ja vajab abi? Kui viisakas oleks aidata naisel koju jõuda, siis paraku seda mehed ei tee - vastupidi, nad üritavad naist endaga kaasa meelitada ehk siis teisisõnu tema purjusolekut ära kasutada.

Kuidas reageerivad mehed, kui nad näevad tänaval purjakil naist, kes ütleb, et ta on liiga palju joonud ja vajab abi? Kui viisakas oleks aidata naisel koju jõuda, siis paraku mehed seda ei tee – vastupidi, nad üritavad naist endaga kaasa meelitada ehk siis teisisõnu tema purjusolekut ära kasutada.

Hispaanias viis võõrutusravikliinik hiljuti läbi sotsiaaleksperimendi, mille raames saadeti näitlejanna Madridi tänavatele teesklema, et ta on purjus. Loomulikult võeti kõik toimuv videosse ja see, mis sealt paljastus, on üsnagi šokeeriv.

Naine sai palju tähelepanu, talle lähenes tänaval üpris palju mehi, kes tahtsid naist ära kasutada, mitte abi pakkuda. Teda kutsuti baari edasi jooma, hotelli lõbutsema ja see pole veel kõik. 

Kõige šokeerivam hetk on aga video lõpus, kus naisele lähenes üksik mees, kes üritas naist vägisi suudlema hakata. Asi läks nii hulluks, et eksperimendiga seotud kolleeg pidi sekkuma. 

Vaata videot allpool ja avalda arvamust kommentaariumis!