EPP KÄRSIN AVALDAS nipid, kuidas luua edukas paarisuhe

EPP KÄRSIN AVALDAS nipid, kuidas luua edukas paarisuhe
Kai Kuusik-Greenbaum

Enesearengufestivalil Hea Elu rääkis Epp Kärsin, et paarisuhtes saab armastada ainult sellist partnerit, kes armastab iseennast.

Julge olla see, kes sa oled

Epp sõnab, et me elame täpselt nii hästi, kui me seksime ja me seksime täpselt nii hästi kui elame. Need, kes oskavad väärtustada head seksi, teavad ka head elukvaliteeti. Seksuaalenergia on nagu elav tuli meie sees.

Ta julgustabki kõiki naisi iseennast tundma õppida – meil on palju naudingutepunkte, aga need on uinunud olekus, sest neist pole palju räägitud.

Ta sõnab, et enda seksuaalsuse omaksvõtmine tähendab, et me julgeme olla need, kes me oleme. Ta tõdes, et temagi kohta on netikommentaatorid kirjutanud, et ta pole normaalne inimene. Nii ka naised tihtipeale kardavad end naisena välja näidata, sest ühiskond arvab, et naine, kes armastab seksida, on lits. ”Milline naine aga meeldib meestele? Kes julgeb väljendada oma soove ja vajadusi,” vihjas ta.

Leia aega paarisuhtele

Samuti unustame tihtipeale paarisuhtes ära selle, et lapsed kasvavad suureks. ”Oskus jääda partneriga intiimselt lähedaseks on kõige suurem kunst,” rõhutab Epp ja palub mõelda, kui palju on neid paare, kes iga päev suudlevad pikalt kirglikult keelega? Kui paljud naistest oma meest iga päeva võrgutavad, temaga flirdivad? Või hoopiski ütlevad, et prügikast on seal ja miks need sokid seal on…

Nipid, kuidas luua edukas paarisuhe

· Suhte alguses tuleb koha ära rääkida raha- ja seksiteemad

· Julgege väljendada oma soove partneritel

· Olge oma sõnades laitmatud

· Vähemalt kaks korda aastas tuleb teha suhteauditit

· Partneriga võiksite päevas kallistada vähemalt 7 korda