EPP KÄRSIN PALJASTAS, millist naist mehed päriselt tahavad

TV3Play

Uudised.ee

"10 kõige põletavamat küsimust" on formaat, kuhu Uudised.ee portaal kutsub rääkima erinevatest aktuaalsetest ja põnevatest valdkondadest inimesi, kes valgustavad konkreetse teema telgitaguseid ja vastavad otse Eesti rahvalt tulnud küsimustele. Igas saates on uus teema, uus külaline ja uued teravad küsimused, mis avavad antud teemat omamoodi nurga alt ning pakuvad ka uusi teadmisi.

Seekord käis külas naudingute ekspert Epp Kärsin, kes paljastab, milline on ideaalne seks ja kuidas magamistuppa vürtsi juurde tuua.

Epp on erinevaid koolitusi andnud juba aastaid ja tänu temale on oma keha ja naudingute osas saanud targemaks tuhandeid inimesi. Epp jagab nõuandeid peamiselt läbi oma enda keha kogetu ja jagas oma teadmisi ka meiega.

Näiteks leiab Epp, et kui keegi on paarisuhtes petnud, ei ole tegemist ilmtingimata andestamatu teoga ja tegelikult peaks teine osapool peeglisse vaatama, miks see nii juhtus. “Kui on paarisuhtes kõik hästi, siis on mehed ise tunnistanud, et küla peale neil asja pole,” sõnab Epp.

Heas paarisuhtes võib Epu kinnitusel hea seks kesta kuni surmani, sest see on meile niivõrd kasulik ja tervislik. Kuidas aga käituda siis, kui perre on lisandunud väike laps ja seksuaalsus on paarisuhtes kadunud ning mis on ideaalse vahekorra saladus? Seda vaata juba täpsemalt videost!