Eruta oma kallimat – seitse seksikat ampsu

Eruta oma kallimat – seitse seksikat ampsu

Soovid magamistuppa pisut vürtsi lisada? Need seitse vinget toitu pööravad su voodielu pea peale!

Soovid magamistuppa pisut vürtsi lisada? Need seitse vinget toitu pööravad su voodielu pea peale!

Pole mingi saladus, et seks ja toit käivad käsikäes. Enamasti veereb mõte seksikast toidust aga maasikatele ja šokolaadile, mistõttu on alljärgnevad uudsed isutekitajad kindlasti väärt põnevat katsetamist.

1. Mango. Märg, magus ja mõnusa lõhnaga. Viiluta mõned õhukesed mangoampsud ja lase fantaasial lennata.

2. Kommid. Maitsvad ja magusad. Vajad ideid? Pista komm põske ja kasuta seda. Hoiatus! Tunne võib minna väga ülevaks!

3. Basiilik. See pole enam ainult pesto jaoks. Basiiliku imeline lõhn võib olla joovastav. Kasuta seda sulena ja muuda elamus võrratuks.

4. Arbuus. See on märg, kleepuv ja maitseb imehästi, kui süüa seda paljalt kehalt… Vali ilma seemneteta variant, kuna seemnete väljanoppimine võib rikkuda tuju. 

5. Kurk. Ära nüüd liialt erutu! Kõigepealt veendu, et see oleks enne seiklustesse sukeldumist seisnud külmkapis ning seejärel viiluta. Kurk mõjub hästi nahale ja on loomulikult suurepärane värskendaja.

6. Jäätunud karastusjook. Selle asemel, et kasutada maitsetuid ja igavaid jääkuubikuid, valmista jäised kuubikud oma lemmikkarastusjoogist. Tunne, kuidas jää sulab, on ülimalt mõnus ning lemmikjoogi maitse muudab selle veelgi paremaks.

7. Sushi. Parim valik eelmänguks. Selle erinevate tekstuuride rohkus hoiab teid põnevil. Lihtsalt olge ettevaatlikud wasabiga! 

 

Allikas: askmen.com