Esimene kohting uue noormehega: 5 teemat, mis aitavad jääd murda

Esimene kohting uue noormehega: 5 teemat, mis aitavad jääd murda

Kui sa kohtad noormeest, kes sulle väga meeldib ja tunded on vastastikused, siis järgmiseks etapiks on tavaliselt kohtingule minek, et teineteist paremini tundma õppida. Iseenesest ei ole tegu millegi keerulisega, me kõik oleme ju varemgi kohtingutel käinud, ent sellegipoolest on väike närvikõdi sees.  Esimestel kohtingutel on sageli raske leida teemasid, millest rääkida ning see on üpriski ebamugavust tekitav. Siinkohal tasub olla kaval ning ettevalmistunud – nii ei pea sa kartma, et kohtingul olles piinlik vaikusemoment tekiks, sest sa oskad teemasid ise suunata. Allpool toome välja viis ideed, millest esimestel kohtingutel rääkida tasub:

Kui sa kohtad noormeest, kes sulle väga meeldib ja tunded on vastastikused, siis järgmiseks etapiks on tavaliselt kohtingule minek, et teineteist paremini tundma õppida. Iseenesest ei ole tegu millegi keerulisega, me kõik oleme ju varemgi kohtingutel käinud, ent sellegipoolest on väike närvikõdi sees.

Esimestel kohtingutel on sageli raske leida teemasid, millest rääkida, ning see on üpriski ebamugavust tekitav. Siinkohal tasub olla kaval ning ettevalmistunud – nii ei pea sa kartma, et kohtingul olles piinlik vaikusemoment tekiks, sest sa oskad teemasid ise suunata.

Allpool toome välja viis ideed, millest esimestel kohtingutel rääkida tasub:

1. Räägi sellest, millega sa oma päevi sisustad.

Alguses, kui te teineteist veel ei tunne, on kõik uus ja huvitav ning talle pakub suurt huvi see, millega sa tegeled ja kuidas oma päevi sisustad. Räägi positiivsetest asjadest, negatiivsed teemad jäta kõrvale, sest kohtingul võiks siiski meeldiv atmosfäär kujuneda. Räägi oma hobidest, tööst ja kõigest muust, mis huvitav tundub. Kindlasti uuri ka tema tegevuste kohta.

2. Kui te vaatate menüüd, siis kasuta võimalust ära, et saada teada, millised toidud talle meeldivad.

Ära küsi, mida ta tellib, vaid hoopis seda, millised toidud talle meeldivad. Siit võib väga huvitav vestlus areneda. Te saate rääkida oma gastronoomilistest elamustest ja pettumustest, äkki selgub, et talle meeldib hoopis ise süüa valmistada. Toidu teemal on alati midagi huvitavat rääkida.

3. Uuri, mis hobid tal lapsepõlves olid ja millega ta praegu tegeleb.

Pole olemas meest, kellel poleks mõnda hobi ja nii saad sa teada, kas te ikka sobite kokku. Näiteks kui sina armastad sporti ja tema teatab, et ta vihkab seda, siis tuleb sul arvestada, et koos spordisaali te minna ei saa.

4. Kommenteeri tema riietust – positiivses võtmes muidugi.

Komplimentide tegemine muudab õhkkonna alati meeldivamaks ja murrab jää. Näiteks uuri, kust ta oma särgi ostis ja siit võite te välja jõuda selleni, milliseid riideid ja jalatseid te kannate, kui oluliseks peab ta kvaliteeti, kas ta armastab raha kulutada või kokku hoida. 

5. Kuula teda hoolega – võimalusel haara sõna sabast kinni ja ongi uus teema, millest rääkida.

Ükspuha, millest ta ka parasjagu ei räägiks, kuula ja mõtle kaasa, nii võid kindel olla, et piinlikku vaikushetke teie kohtingul ei tule.

Allikas: beautyandtips.com