ESIMENE MÄRK, mis kinnitab, et teie suhe on tõsine

ESIMENE MÄRK, mis kinnitab, et teie suhe on tõsine

Kohtamas käimine on üsna lihtne: te käite koos väljas, veedate nädalavahetused ühiselt ja ilmselt teete veel… teatud asju. Kuid kus jookseb piir lihtsalt kohtamise ja tõsise suhte vahel? 

Kohtamas käimine on üsna lihtne: te käite koos väljas, veedate nädalavahetused ühiselt ja ilmselt teete veel… teatud asju. Kuid kus jookseb piir lihtsalt kohtamise ja tõsise suhte vahel? Sellest on mõnikord üsna keeruline aru saada. Mõne jaoks tähendab see kolme kuud pidevat suhtlemist, teise jaoks algab tõsine suhe alles siis, kui otsustatakse kokku kolida. Olgem ausad, ka sellel teemal vestluse üles võtmine võib omajagu ebamugavust põhjustada. Õnneks on nüüd kindlaks tehtud, millisest hetkest alates võib öelda, et tegemist on tõsise suhtega. 

Relate.org.uk tegi uuringu, milles küsitleti 6000 inimest. Nende käest uuriti muuhulgas ka seda, millal nende meelest suhe tõsiseks muutub ja vastus oli, et suhe on tõsine alates hetkest, kui üksteisega isiklikest probleemidest räägitakse – just nii vastas 50 protsenti küsitletutest. 

Lihtsustatult tähendab see, et isegi kui olete juba abielus, aga ei räägi sellegipoolest üksteisele oma probleemidest, siis teil on, mille nimel töötada. See kõlab võibolla veidralt, aga tuleb tunnistada, et see peab siiski paika. Heas suhtes ju jagatakse teineteisega põhimõtteliselt kõike! 

Nii et järgmine kord, kui sinu kallim töömuredest räägib, kuula teda rahulikult – see muudab teid lähedasemaks ja tähendab, et tema jaoks on teie suhe tõsine. 

womenshealthmag.com