Heidi Ruul: kallis, see oli nii meeletult hea!

Heidi Ruul: kallis, see oli nii meeletult hea!

Pean kohe alustuseks vabandama kõigi oma endiste kallimate/partnerite ees ja üles tunnistama, et osad  orgasmidest, milleni sa mind omaarust pidulikult viisid, polnud päris. See hääl, mida sa kuulsid polnud tingitud mõnust, vaid sinu saamatuse poolt põhjustatud meeleheitest ning kui sa arvad, et keegi ei suuda nii hästi teeselda, siis sa eksid- mina suudan ja täpselt samamoodi suudab veel vähemalt kolmveerand kõigist maailma naistest. 

Pean kohe alustuseks vabandama kõigi oma endiste kallimate/partnerite ees ja üles tunnistama, et osad  orgasmidest, milleni sa mind omaarust pidulikult viisid, polnud päris. See hääl, mida sa kuulsid, polnud tingitud mõnust, vaid sinu saamatuse poolt põhjustatud meeleheitest ning kui sa arvad, et keegi ei suuda nii hästi teeselda, siis sa eksid – mina suudan ja täpselt samamoodi suudab veel vähemalt kolmveerand kõigist maailma naistest. Me oleme orgasmi teesklemises täpselt sama osavad näitlejad, kui Sandra Bullock või Rosamund Pike mõne filmi peaosas – selle erinevusega küll, et neil kahel on ihaldatud kuldne Oscari-poiss juba kaminasimsil täiesti olemas. Ma pole selle üle küll kaugeltki uhke, kuid halloo, mehed – naise kulminatsioonini viimine pole päris sama lihtne, kui tüübli seina toppimine! Nii me peamegi halva mängu juures mõnikord head nägu tegema ja mehe eneseuhkuse riivamise vältimiseks lausuma ilusa valge vale: ”Jah, kallis, ma jõudsin lõpuni! Sa oled ikka nii üle mõistuse hea!” Tunnustust otsiv silmapaar manab seejärel oma näole rahuloleva naeratuse ning jookseb vastse olümpiavõitja kombel rõõmust särades, kujuteldav medal kaela ehtimas, end vannituppa kohendama. 

Millest see kõik siis tegelikult alguse saab? Mehi on minu arvates kahte sorti: need, kelle seksuaalne ego on suurem kui Päikesesüsteem ja need, kellel seda peaaegu, et polegi. Just see esimene grupp on kõige jubedam ja iroonia tipp kogu asja juures on see, et me ise oleme nende ego niivõrd suureks ajanud! Iga voodipartner, kes on pärast näidendi lõppu Härrale alusetuid kiidusõnu loopinud, on tema ego kasvule oma panuse andnud. Ja kui ta nüüd näiteks minuga samasse voodisse satuks, siis võiksin ma kihla vedada, et ühtegi positiivset üllatust minu jaoks sellega ei kaasneks. Kõik käiks tüüpiliselt! Eelmäng pole vajalik (sest ta on omaarust ju nii pagana osav), sellele järgneks umbes viieteistkümneminutiline jube rapsimine, mis härra otsaesise pisikeste higipiisakestega kataks (mida kiiremini, seda parem, eksole?!). Siis hakkaks mul temast juba natuke kahju, vaeseke ju teab omaarust jube täpselt, mida ta teeb ja kui ma talle nüüd ütleksin, et tal pole toimuvast tegelikult halli aimugi, siis ei julgeks ta edaspidi naisterahva juuresolekul pükste jalast võtmise peale isegi mõelda. Nii ei jäägi mul muud üle, kui etenduse teise vaatuse jooksul tema petlikku ego ka omalt poolt paitada. Etendada oma rolli nii hästi, kui vähegi oskan, ise samal ajal kannatlikult oodates, millal ta ükskord ometi lõpetab. Ja siis ühel päeval leiab ta järgmise “õnneliku”, kes sellest näitemängust täiel rinnal rõõmu tunda saab. Vaene naine.  

Niisiis, kallid mehemürakad! Kui naised on teile kummaliselt tihti teie seksuaalse võimekuse kohta komplimente teinud, siis teadke – te pole tegelikult üldse nii osavad! Naistel on mingi kummaline alateadlik instinkt meest hoida. Igas võimalikus mõttes. Kui see tähendab, et ma pean peale vahekorda tema egole pai tegema, siis nii ka on! Kusjuures naised ei teeskle orgasmi sellepärast, et nende suurim soov oleks teie keharaskuse alt vabaneda. Sellel konkreetsel näidendil on palju erinevaid põhjuseid. Mõnikord on pea igasuguseid muid pulki ja puid täis kui Sinu oma. Mõnikord röövivad ravimid meilt igasuguse isu seksi järele. Mõnikord ei tunne me ennast Sinuga mugavalt. Ning mis siin salata – mõnikord Sa lihtsalt teedki absoluutselt kõike valesti! 

Enda heaolu esikohale seades tuleks teesklemine päeva pealt lõpetada ja mehele öelda, et tead, sinuga on voodis küll väga hea, aga mulle tõesti ei meeldi, et sa mu rindu stressipallidena kasutad, samal ajal ise iga kümne sekundi tagant küsides, kas mulle meeldib see, mida sa parasjagu teed. No ei meeldi! Üldse ei meeldi! Selline avaldus teeks mehele aga ilmselgelt haiget. Nii me siis olemegi nõututena selles totakas nokk kinni, saba lahti – saba kinni, nokk lahti olukorras.  

Jube totter surnud ring, või mis? Internet on tulvil artiklitest selle kohta, kuidas oma meest voodis rahuldada. Täpselt sama palju lugusid võib leida ka selle kohta, kuidas võimalikult täpselt ning usutavalt  orgasmi teeselda. Kuhu see meid siis lõpuks viib? Oleksime nagu vettinud hääletajad, kes mitte kunagi auto peale ei saa.

Minul isiklikult viskas see teesklemine ja lootus, et Püha Orgasm mu kuidagi imeväel ise üles leiab, juba aastaid tagasi üle. Saabus hetk, kui enda huvides oli ilmselgelt tagumine aeg midagi ette võtta – ma tegin oma suu lahti ja pigistasin sealt välja neli sõna: “Tead, nii ei sobi!”. Võtsin julguse kokku ja tegin partnerile puust ja punaseks, mida tuleb selleks teha, et vahekorrale järgnev kiidukõne AUGA välja teenitud saaks. Minu õnneks oli tegemist teise kategooriasse kuuluva noormehega (kelle kogemuste pagas oli võrdlemisi väike). Ta polnud minu avalduse üle just kõige õnnelikum, aga umbes poole tunniga olid kõik õpetussõnad juba ilusti tegudeks vormistatud. Ja see minu täiesti õpivõimeline noormees … no tema tihkus voodis salaja pisaraid (nii kohutavalt armas!!! Ja piinlik …). Miks ta nuttis? Sest seekord oli seks lihtsalt nii üle mõistuse äge! Oligi! Mis peamine – meie mõlema jaoks! 

Kui nüüd sama asja Voodikuningate liigi esindaja peal praktiseerida, siis see isend võtaks iga minu sõna ilmselt äärmiselt isiklikult. See omakorda rikuks ära igasuguse meeleolu, mis on ühe kihvti vahekorra jaoks täpselt sama oluline, kui partneri olemasolu. Küll aga tooks see lendu läinud härja kõige kolme jalaga tagasi maa peale ning loodetavasti oskaks ta siis järgmise partneri soovidele juba pisut rohkem tähelepanu pöörata. Või taipab ehk isegi küsida, mida see konkreetne naine voodis kogeda soovib? Mis just tema pulsi lakke ajab? Vot see oleks tase! 

Aga nüüd oleks tegelikult aeg lõpetama hakata! Homme tuleb kiire päev ja tahaks magama minna … Nõud oleks ka vaja veel puhtaks pesta … Huvitav, kaua tal veel läheb?! Äkki peaks midagi ütlema? Ah, mõni teine kord …

Mees lõpetab, naine ei lõpeta …

Aga see oli nii meeletult hea, ausalt! Varsti kordame! 

 

Heidi Ruul