Jahmunud naine: kallima vanemad nõudsid minu pangaväljavõtteid

Jahmunud naine: kallima vanemad nõudsid minu pangaväljavõtteid

28 aastane naine postitas internetilehele Reddit ühe mure. Tema postituse pealkiri oli lühike kuid šokeeriv: “Mehe vanemad soovivad minu pangaväljavõtteid näha”. Üsna imelik soov, või kuidas? 

28aastane naine postitas internetilehele Reddit ühe mure. Tema postituse pealkiri oli lühike, kuid šokeeriv: “Mehe vanemad soovivad minu pangaväljavõtteid näha”. Üsna imelik soov, või kuidas? 

Oma postituses selgitab naine, et ta teenib hetkel rohkem kui tema 29aastane kallim, kelle rahaasjad on siiani osaliselt tolle vanematega seotud. Naine tegi mehele ettepaneku suuremasse korterisse kolida ning oli seejuures nõus ka mõlema sissetulekuid arvestades ise uue kodu soetamisse teisest poolest pisut rohkem panustama. Mees otsustas seda mõtet oma vanematega jagada ning siis saigi kogu tsirkus alguse. “Kui ta seda oma vanematega arutas, hakkasid viimased mind oma tegeliku sissetuleku varjamises süüdistama. Sellest tehti kiire järeldus, et ma olen siis mehele ning tema vanematele ka kõige muu kohta valetanud, asju varjanud. Lõpuks öeldi mulle, et kui tahan nende pojaga koos elada, siis pean neile oma pangaväljavõtted esitama,” rääkis naine. 

Paar on kolm aastat koos olnud, nendest kaks on ka koos elatud. Naine ütleb postituses veel järgmist: “See pole mu mehe süü, et ta hullu perekonda sündis ja ta on minu eest alati välja astunud. Ma ei taha temaga ta vanemate hulluse tõttu lahku minna.” 

Kaks päeva hiljem lisandus loole veel draamat! Naine pidas oma mehega ühe tõsise vestluse ja arvas, et asjad muutusid seeläbi paremaks. Mees läks peale jutuajamist oma vanemate poole ning tuli sealt üsna kiiresti tagasi, vanemad käekõrval! 

Ta kirjutab: ”Nad süüdistasid mind selles, et püüan meest nendega tülli ajada, enda külge aheldada ja teda kontrollida. Siis hakkasid nad rääkima ühest festivalist, kus aasta tagasi osalesin ja süüdistasid mind selles, et tegelikult tegelesin ma tollel festivalil hoopis enesemüümisega.” 

Kas mees astus oma kallima kaitseks välja? Ei! “Mu kallim ütles, et ta ei näe sellele konfliktile lahendust ja kuna tegemist on ju siiski tema vanematega, siis ta ei saa olla suhtes kellegagi, kes nendega läbi ei saa – ta otsustas meie suhte lõpetada…” 

Mida sina sellest segasest loost arvad? Kuidas oleksid naise olukorras käitunud? 

 

glamour.com