Järg on meeste käes! Buduaar uuris, millest mõtlevad MEHED oraalseksi ajal!

Järg on meeste käes! Buduaar uuris, millest mõtlevad MEHED oraalseksi ajal!

Eelmisel korral rääkisime naistega ja saime teada, mida erinevad naised mehele oraalseksi pakkumise ajal mõtlevad. Nüüd on teatepulk meeste käes! Buduaar uuris nelja noormehe käest (nimed muudetud), millest nad mõtlevad, kui naistele oraalset mõnu pakuvad! 

Eelmisel korral rääkisime naistega ja saime teada, mida erinevad naised mehele oraalseksi pakkumise ajal mõtlevad. Nüüd on teatepulk meeste käes! Buduaar uuris nelja noormehe käest (nimed muudetud), millest nad mõtlevad, kui naistele oraalset mõnu pakuvad! 

Robert (25)

Mulle tõeliselt meeldib naistele keelekat teha! See on super eelmäng, mida kasutan iga kord, kui uue neiuga voodisse jõuan. Ma ei tee seda sellepärast, et mulle väga meeldiks oma keelt naise intiimpiirkonda toppida. Naine peab olema hoolitsetud ja siiani on mul nendega selles mõttes vedanud, et ninapidi põõsas pole pidanud veel olema. Peamiseks põhjuseks, miks mulle meeldib naistele oraalseksi pakkuda, on kindlasti nende reaktsioon. Sel puhul pole ka eriti oluline, kui hea ma selles olen. Fakt, et seda teen, tõstab minu aktsiaid temakese silmis korralikult! Ja kui ta juba voodilina sikutab, siis järelikult on ta minu oskustega väga rahul!

Kristjan (35)

Kõige parem oleks minu mõtteid oraalseksi ajal selgitada järgnevalt: 50% minu tähelepanust kuulub naise reaktsioonidele, 25% sellele, mida ma parasjagu teen, 10% sellele, mida ma järgmiseks tegema hakkan ja 15% enda erutuse taltsutamisele. Mulle meeldib oma naisele keelekat teha. Esimeste kogemuste ajal see mulle ei meeldinud, aga ajapikku on kõik kuidagi paika loksunud. Minu naise intiimpiirkond lõhnab iseäralikult (mitte halvasti, aga sellel on eriline lõhn) ja alguses hakkas see lõhn mulle vastu, nüüd mõjub hoopis kuidagi rahustavalt ja turvaliselt.

Lars (29)

Minul on olnud erinevaid kogemusi ja mõtteid. Ükskord muutis minu mõtlemine olukorra pöördumatult naljakaks ja see lõppes kahjuks nii, et neiu viskas mu oma korterist välja! Ta oli orgasmile juba päris lähedal, kui hakkas oma reitega minu pead pigistama. Sellel hetkel mõtlesin, et vau, küll sellel tüdrukul on palju jõudu! Järgmine mõte oli, et ta üritab mu pead sõna otseses mõttes enda sisse toppida! Täpselt sinna, kust me kõik siia ilma tulnud oleme! Selle mõtte peale hakkasin laginal naerma. Neiu ehmus ja küsis, et kas juhtus midagi. Rääkisin talle kõik ausalt ära ning tema viskas mu selle peale, riided näpus, üle oma ukseläve. Rohkem ma teda õnneks näinud pole. Mul oli kohutavalt piinlik. Pärast seda olen üritanud hetkes viibida ning mitte liiga palju mõelda.

Rauno (28)

Mina ei mõista mehi, kellele ei meeldi naisele oraalseksi pakkumine! Kui mõnel naisel tõesti taoline mees kodus on, siis on tegemist kapi-geiga! Oraalseksi tehes pääseb naisele veel lähemale kui vahekorra ajal ja miks peaks see ühele õigele mehele vastumeelne olema? Minu jaoks on oraalseksi näol tegu parima asjaga, mida oma naisele pakkuda saan. Alguses, kui oma praeguse elukaaslasega oraalini jõudsime, tundisin ennast natuke ebamugavalt. Ta jälgis iga kord kullipilgul, mismoodi ma ta jalgevahel toimetan. Nüüdseks olen sellega juba harjunud ja kui meie pilgud sellel ajal ristuma peaksid, siis teen ma talle lihtsalt vallatult silma!

Mida arvad sina, millele sinu mees sellel ajal mõelda võib?

Loe SIIT, mida naised samal teemal rääkisid!